logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Przełomowe technologie druku, czyli Canon na Remadays 2019

  PR 08.02.2019, przeczytano 538 razy
ilustracjastrzałka
Océ Arizona 1300 Series 1360 GT

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays (13-15 lutego) to jedno z najważniejszych wydarzeń branży reklamowej. Firma Canon, jak co roku, przygotowała dla odwiedzających przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji, dzięki którym na własne oczy będzie można przekonać się o ogromnych możliwościach wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, jak również rozwiązania z zakresu CAD/GIS.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przelomowe-technologie-druku%2C-czyli-canon-na-remadays-2019,381169,artykul.html

Seria Océ Arizona. Rzemieślnik z artystyczną duszą

Szczególne miejsce w strefie Canon na RemaDays 2019 zajmie najnowszy ploter płaski UV – Océ Arizona 1300. To zaprezentowany w styczniu 2019 r. kolejny przedstawiciel – doskonale znanej w branży reklamowej – serii urządzeń Océ Arizona, która poza wielowarstwowym drukiem i możliwością zadruku białym atramentem oferuje niemal nieograniczony potencjał aplikacji na wypukłych nośnikach oraz technologię utwardzania światłem UV. Ta seria ploterów została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb w szczególności tych klientów, którzy chcą rozwijać swój potencjał produkcyjny o nowe, niestandardowe aplikacje. Z kolei producenci reklamy, poszukujący możliwości zwiększenia dotychczasowej produktywności przy zachowaniu wysokiej intensywności pracy, będą mogli przekonać się o wyjątkowej szybkości pracy urządzenia – Océ Arizona 1300 drukuje bowiem nawet do 52,8 m2 na godzinę.

Precyzja i wydajność, czyli seria Océ ColorWave w świecie dokumentów CAD/GIS

Dla zainteresowanych rozwiązaniami do produkcji dokumentacji technicznej i grafiki (m.in. dla biur projektowych oraz firm z branży CAD/GIS), Canon w tym roku zaprezentuje kompaktowe plotery z serii Océ ColorWave 3000. To elastyczne, wydajne i proste w obsłudze urządzenia obsługujące szeroki zakres aplikacji, od czarno-białych dokumentów technicznych i rysunków CAD/GIS po kolorowe mapy, grafiki zewnętrzne, plakaty czy bannery. Dokładność odwzorowania cienkich linii i elementów graficznych na tańszych mediach to znak firmowy urządzeń wykorzystujących unikatową technologię Océ TonerPearls. Ta specjalna formuła, łącząca największe zalety druku tonerowego i atramentowego, sprawia, że wydruki są jeszcze bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także lepiej sprawdzają się w przypadku druku cienkich linii, charakterystycznych dla map, dokumentów technicznych czy grafik.

ilustracjastrzałka

Urządzenia z serii Océ ColorWave 3000 sprawdzą się w szczególności w wewnętrznych działach reprograficznych oraz firmach z branży architektonicznej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej i przemysłowej (AEC&M). Modele z tej serii idealnie sprawdzą się przy obsłudze średnich nakładów, a ich funkcjonalność znacząco wpłynie na oszczędność czasu i zapewni szybki zwrot z inwestycji.

Atrakcyjne biuletyny, ulotki i raporty. Poznaj arkuszowy system druku imagePRESS C850

Na stoisku Canon będzie też możliwość bliższego zapoznania się z możliwościami serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na papier cięty. To technologia zaprojektowana tak, aby zapewnić wszechstronną i elastyczną obsługę nośników w środowisku produkcyjnym, drukującym wiele różnych materiałów, który pozwala operatorom łatwo zmieniać formaty jak i gramatury papieru.

ilustracjastrzałka

O ogromnej popularności tej serii maszyn na rynku Polskim i zagranicznych zadecydowały jakość druku, niezawodność oraz niezrównana wszechstronność przy niewielkich rozmiarach. Nie mniejszą rolę odegrały w tym przypadku także innowacyjne funkcje, jak technologia czerwonego lasera R-VCSEL, która zapewnia rozdzielczość 2400 x 2400 dpi, oraz Compact Registration Module do precyzyjnego pasowania przedniej i tylnej strony z automatyczną korekcją przekrzywienia i precyzyjnym rozmieszczaniem obrazów.

To tylko niektóre z rozwiązań prezentowanych na stoisku Canon podczas RemaDays 2019. Te oraz inne najnowsze rozwiązania firmy można oglądać w dniach 13-15 lutego 2019 r. na stoisku K15 w hali F centrum wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764