logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Przełomowe technologie druku, czyli Canon na Remadays 2019

  PR 08.02.2019, przeczytano 495 razy
ilustracjastrzałka
Océ Arizona 1300 Series 1360 GT

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays (13-15 lutego) to jedno z najważniejszych wydarzeń branży reklamowej. Firma Canon, jak co roku, przygotowała dla odwiedzających przegląd swoich najnowszych technologii cyfrowego druku oraz szereg aplikacji, dzięki którym na własne oczy będzie można przekonać się o ogromnych możliwościach wykorzystania druku do zastosowań reklamowych, artystycznych czy wnętrzarskich, jak również rozwiązania z zakresu CAD/GIS.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przelomowe-technologie-druku%2C-czyli-canon-na-remadays-2019,381169,artykul.html

Seria Océ Arizona. Rzemieślnik z artystyczną duszą

Szczególne miejsce w strefie Canon na RemaDays 2019 zajmie najnowszy ploter płaski UV – Océ Arizona 1300. To zaprezentowany w styczniu 2019 r. kolejny przedstawiciel – doskonale znanej w branży reklamowej – serii urządzeń Océ Arizona, która poza wielowarstwowym drukiem i możliwością zadruku białym atramentem oferuje niemal nieograniczony potencjał aplikacji na wypukłych nośnikach oraz technologię utwardzania światłem UV. Ta seria ploterów została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb w szczególności tych klientów, którzy chcą rozwijać swój potencjał produkcyjny o nowe, niestandardowe aplikacje. Z kolei producenci reklamy, poszukujący możliwości zwiększenia dotychczasowej produktywności przy zachowaniu wysokiej intensywności pracy, będą mogli przekonać się o wyjątkowej szybkości pracy urządzenia – Océ Arizona 1300 drukuje bowiem nawet do 52,8 m2 na godzinę.

Precyzja i wydajność, czyli seria Océ ColorWave w świecie dokumentów CAD/GIS

Dla zainteresowanych rozwiązaniami do produkcji dokumentacji technicznej i grafiki (m.in. dla biur projektowych oraz firm z branży CAD/GIS), Canon w tym roku zaprezentuje kompaktowe plotery z serii Océ ColorWave 3000. To elastyczne, wydajne i proste w obsłudze urządzenia obsługujące szeroki zakres aplikacji, od czarno-białych dokumentów technicznych i rysunków CAD/GIS po kolorowe mapy, grafiki zewnętrzne, plakaty czy bannery. Dokładność odwzorowania cienkich linii i elementów graficznych na tańszych mediach to znak firmowy urządzeń wykorzystujących unikatową technologię Océ TonerPearls. Ta specjalna formuła, łącząca największe zalety druku tonerowego i atramentowego, sprawia, że wydruki są jeszcze bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także lepiej sprawdzają się w przypadku druku cienkich linii, charakterystycznych dla map, dokumentów technicznych czy grafik.

ilustracjastrzałka

Urządzenia z serii Océ ColorWave 3000 sprawdzą się w szczególności w wewnętrznych działach reprograficznych oraz firmach z branży architektonicznej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej i przemysłowej (AEC&M). Modele z tej serii idealnie sprawdzą się przy obsłudze średnich nakładów, a ich funkcjonalność znacząco wpłynie na oszczędność czasu i zapewni szybki zwrot z inwestycji.

Atrakcyjne biuletyny, ulotki i raporty. Poznaj arkuszowy system druku imagePRESS C850

Na stoisku Canon będzie też możliwość bliższego zapoznania się z możliwościami serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na papier cięty. To technologia zaprojektowana tak, aby zapewnić wszechstronną i elastyczną obsługę nośników w środowisku produkcyjnym, drukującym wiele różnych materiałów, który pozwala operatorom łatwo zmieniać formaty jak i gramatury papieru.

ilustracjastrzałka

O ogromnej popularności tej serii maszyn na rynku Polskim i zagranicznych zadecydowały jakość druku, niezawodność oraz niezrównana wszechstronność przy niewielkich rozmiarach. Nie mniejszą rolę odegrały w tym przypadku także innowacyjne funkcje, jak technologia czerwonego lasera R-VCSEL, która zapewnia rozdzielczość 2400 x 2400 dpi, oraz Compact Registration Module do precyzyjnego pasowania przedniej i tylnej strony z automatyczną korekcją przekrzywienia i precyzyjnym rozmieszczaniem obrazów.

To tylko niektóre z rozwiązań prezentowanych na stoisku Canon podczas RemaDays 2019. Te oraz inne najnowsze rozwiązania firmy można oglądać w dniach 13-15 lutego 2019 r. na stoisku K15 w hali F centrum wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO w podwarszawskim Nadarzynie.

Źródło: Canon Polska

www.canon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation zrealizowała Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja...
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764