logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Przestrzeń i Polot dołączają do SAR

  PR 26.04.2023, przeczytano 316 razy

Do grona agencji członkowskich SAR dołączają dwie nowe agencje – Przestrzeń i Polot. Obie Agencje, oprócz celów biznesowych, u swoich podstaw mają misję redefiniowania tego, jak powinien wyglądać zakres oferowanych przez agencje usług czy sposób tworzenia zespołów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przestrzen-i-polot-dolaczaja-do-sar,399783,artykul.html

Jak podkreślają Przestrzeń i Polot członkostwo w SAR to duże wyróżnienie, ale i okazja do dzielenia się swoimi przemyśleniami i czerpanie inspiracji od innych.

- Zakładając agencję wspólnie z tzw. klientem i budując sukcesywnie naprawdę holistyczną ofertę dla marek wierzymy, że nie tylko tworzymy nową jakość na rynku, ale i zadajemy pytania sobie i branży o rolę, jaką powinna mieć agencja czy o kompetencje, które powinna zrzeszać, by skutecznie budować marki. Będąc częścią SAR liczymy na jeszcze większą przestrzeń do tych rozważań, a także poznanie innych punktów widzenia – mówi Tomasz Misiukiewicz, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Przestrzeni.

Wspólny z SAR cel dbania o standardy i atrakcyjność samej branży podkreśla założyciel agencji Polot:

- Dla mnie praca w branży kreatywnej łączy się z promowaniem kreatywności i dbałością o rozwój samej branży i jej standardów. To jest możliwe tylko jeśli działamy razem z SAR, naturalnym miejscem do kontynuowania tej misji. Jako Polot chcemy łączyć kreatorów popkultury z branżą reklamową i dbać o to, aby była ona atrakcyjna dla młodych, kreatywnych talentów. Wierzę, że edukacja i inspirowanie jest równie ważne jak dbanie o standardy naszej współpracy z klientami – podkreśla Dawid Kaźmierczak, założyciel agencji Polot i jej chief content officer.

Członkostwo w SAR to także podpisanie się pod misją organizacji, która, tak jak obydwie Agencje, stawia na skuteczność biznesową komunikacji, profesjonalizm i ciągłe doskonalenie się.

Obecnie w SAR stowarzyszonych jest 126 podmiotów, a wśród nich agencje full service, mediowe, brand design & consulting, event marketingowe, interaktywne, AdTech, komunikacji i PR oraz domy produkcyjne.

Źródło: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

www.sar.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etno Cafe: ziarna kawy stworzone przez influencerów
Z początkiem grudnia sieć Etno Cafe wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję ziaren kawy, które powstały we współpracy z popularnymi influencerami. Mieszanka została opracowana przez roasterów zgodnie ze wskazówkami internetowych twórców.
Proces produkcji Polskiej Wódki na muralu Tytusa Brzozowskiego
Na warszawskiej Pradze, w Muzeum Polskiej Wódki odsłonięto najnowszy mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego. Tym samym wzbogacił on Szlak murali imienia artysty, którym Warszawska Organizacja Turystyczna zachęca do okrywania stolicy w niekonwencjonalny sposób. Znany z zamiłowania do Warszawy malarz, zobrazował tym razem proces produkcji Polskiej Wódki, zbierając w jeden...
OKK! - Droga do własnej pracowni
Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości...
Polska pracownia Tremend z I Nagrodą w konkursie WAF 2023
Wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments zostały docenione na prestiżowym World Architecture Festival 2023 w Singapurze. Realizacja polskiej pracowni Tremend nie tylko znalazła się na konkursowej „krótkiej liście”, ale też pokonała pozostałe projekty z całego świata, zdobywając I Nagrodę w kategorii INSIDE –...
Rekordowa aktywność w branży eventowej
W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764