logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Cała Polska: Przyjmę stare folie MESH, wydruki solwentowe..

04.09.2013
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 2305

Potrzebuje do projektu artystycznego pewną ilość zadrukowanej już ale niepotrzebnej siatki mesh (do reklamy wiekoformatowej).
Interesują mnie dowolne kawałki, mogą być też długie skrawki ale o minimalnej szerokości 30cm, niebyt zabrudzone i w miarę dobrym stanie. Mogą być to oczywiście też już niepotrzebne siatki mesh zdjęte z budynku i przeznaczone do wyrzucenia.

Jeśli Państwo posiadają takie niepotrzebne, zurzyte kawałki folii mesh prosiłbym napisać znać jaka jest wielkość, co na nich jest - najlepsze byłoby tu jakieś foto (nawet telefonem komórkowym).

Poza tym nie mieszkam w Polsce (ale w Berlinie) więc najchętniej wolałbym gdyby taki materiał został wysłany paczką. Oczywiście ponieważ wymaga to od Państwa pewnej fatygi i ponieważ jestem też grafikiem i plastykiem, mogę wstępnie zaoferować w zamian jakiś ładny i niedużą grafikę w ramce (wyślę parę wzorów jeśli są Państwo zainteresowani) lub oferuję jakąś usługę przy projektowaniu za free ( newsletter, logo, ulotka itp. - to moje portfolio: www.stream-design.net )

Mój nr tel kontaktowy w PL: 607 603 606
w DE: 00 49 152 150 18 073


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przyjme-stare-folie-mesh%2C-wydruki-solwentowe..%2C-cala-polska,49047,ogloszenie.html

http://stream-design.net
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: streamdesign
Telefon: 607 603 606
Kontakt: Przemyslaw Matuszak

Konto streamdesign nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764