logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Cała Polska: Przyjmę zamówienia na folie FLEX z nadrukiem

24.06.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 194

Oferujemy folię flex z nadrukiem (oryginalny atrament Ultrachrome GS3). Sprzedajemy do wielu firm znakujących odzież - wszystkie są zadowolone.

Każdy produkt został przez nas bardzo dokładnie przetestowany pod kątem wytrzymałości użytkowej i odporności na pranie na wielu różnych modelach koszulek. Po 30 praniach większość koszulek traciła już fason a nadruk wciąż wyglądał bardzo dobrze.

Do wyboru mamy dwa modele folii:
Digital Invite Light: 90 mic. Bardzo szybka w obieraniu. 150 stopni, 12 sekund. Produkt włoski. Po aplikacji nawet dużych wzorów ładnie się układa. Nie jest sztywna.

Turbo Print: 100 mic. Bardzo szybka w transferze. 160 stopni - 3 sekundy, 140 stopni - 4 sekundy lub 130 stopni - 5 sekund. Produkt niemiecki. Dzięki niższej temperaturze można można aplikować na materiały wrażliwe m.in. w torby non woven.

Cena 45 zł netto za 1 mb folii z nadrukiem. Dowolna ilość użytków. Szerokość rolki 50 cm. Szerokość zadruku 47 cm. Oferujemy również wycinanie ploterem po obrysie +10 zł mb. W sprzedaży także folia transferowa.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przyjme-zamowienia-na-folie-flex-z-nadrukiem%2C-cala-polska,80623,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: Ultraprint
Kontakt: Ultraprint

e-mail: ultraprint24@gmail.com

Konto Ultraprint nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764