logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PSPR wręczy Nagrody Lwy PR 2022

   14.11.2022, przeczytano 186 razy

Zbliżająca się konferencja "PSPR Day" będzie okazją do wręczenia Lwów PR - Nagród Polskiego Public Relations. Trwają prace Kapituły, a werdykt zostanie ogłoszony 25 listopada w Warszawie. Tegorocznym novum jest integracja w jedną dwóch dotychczasowych nagród branżowych - Lwów PR i Łbów PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pspr-wreczy-nagrody-lwy-pr-2022,397960,artykul.html

- Nasze laury reaktywowaliśmy po kilkuletniej przerwie w 2019 roku. Mierząc siły na zamiary były to dotąd wyłącznie "Łby PR" w celu uhonorowania kariery szczególnie zasłużonych osób dla polskiego public relations, a także jednostkowych, wybitnych osiągnięć mijającego roku. Podjęliśmy decyzję, że będziemy wręczać tę nagrodę jako historycznie bardziej różnorodne "Lwy PR", by w następnych latach stopniowo pod tym szyldem dokładać kolejne kategorie i rozbudowywać ten projekt. Możliwie odróżniając go od istniejących konkursów z definicji zorientowanych na ocenę kampanii - zapowiada Luiza Jurgiel-Żyła, prezeska PSPR.

Zgodnie z regulaminem, tegoroczny skład Kapituły Nagrody tworzą Rada Nadzorcza i Zarząd PSPR, a także jeden ze zdobywców laurów PSPR w poprzednich latach. W aktualnej edycji zaproszono do obrad Waldemara Rydzaka - prezesa Prelite PR oraz wykładowcę akademickiego, laureata "Lwów PR" w kategorii edukacja w 2012 r. Członkowie Kapituły rolę przewodniczącego powierzyli Cyprianowi Maciejewskiemu, wiceprezesowi Stowarzyszenia.

- Nagroda jest przyznawana w oparciu o merytoryczne obrady, argumentację i wzajemne przekonywanie. Bez oficjalnych nominacji czy punktowania czegokolwiek. Byłoby to bardzo trudne do zobiektywizowania w liczbach w przypadku porównywania dorobków życiowych poszczególnych osób. Mogę już zasygnalizować, że nasze dyskusje powędrowały w bardzo interesujących kierunkach - wyjaśnia Cyprian Maciejewski.

Skład Kapituły Nagrody "Lwy PR" w 2022 roku:

  • Laureat "Lwów PR" w 2012 r.: Waldemar Rydzak
  • Rada Nadzorcza PSPR: Maria Buszman, Anna Kiryjow-Radzka, Mateusz Witczyński, Michał Sobiło, Jan Matysik
  • Zarząd PSPR: Luiza Jurgiel-Żyła, Roksana Obuchowska, Żaneta Przybylska, Cyprian Maciejewski (przewodniczący Kapituły), Bartosz Milczarczyk

PSPR wręcza z przerwami nagrody branżowe od 2005 roku. W ostatnich latach laureatami zostali Ryszard Solski, Alma Kadragic czy Dariusz Tworzydło.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Public Relations

www.polskipr.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polacy w jury Sabre EMEA Awards
Paweł Bylicki – Prezes Public Dialog oraz Rafał Czechowski – Prezes Imago Public Relations w jury SABRE Awards EMEA 2023. To jeden z największych, międzynarodowych konkursów branży public relations, organizowany przez PRovoke Media.
Jacek Dziura z tytułem Dyrektora Marketingu Roku 2021/2022
Dziś jeszcze bardziej niż dotychczas priorytetem marek jest pogłębianie relacji z konsumentami i otoczeniem. Jednym ze sposobów dotarcia do nich jest przygotowywanie wartościowych i jakościowych treści, które przyciągną uwagę i będą użyteczne. Tę potrzebę świetnie rozumie szef marketingu i PR firmy technologiczno-doradczej Future Mind, która zapewnia...
Effie dla Credit Agricole za kampanię konta z kartą z ekotworzywa
Kampania promująca Konto dla Ciebie wraz z pierwszą na polskim rynku kartą z ekotworzywa, została nagrodzona brązową statuetką w konkursie marketingowym Effie, który wyróżnia najbardziej efektywne kampanie reklamowe. W konkursie wzięło udział 289 różnych akcji z rynku.
Saint-Gobain Glass Polska, wiodący producent szkła budowlanego, zaprasza wszystkich architektów, projektantów i studentów, którzy w swoich realizacjach wykorzystują produkty marki, do udziału w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace (projekty koncepcyjne lub zrealizowane) w czterech kategoriach do 31 marca 2023 r. poprzez dedykowaną...
Wielkimi krokami zbliża się 3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. To ważna data dla ogromnej grupy osób stanowiącej według szacunków nawet 10% polskiego społeczeństwa, a także wszystkich tych, którzy wspierają ich na co dzień. Z tej okazji Fundacja Avalon przygotowała szereg działań mających na celu przybliżać...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764