logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PT-FRQ50 - nowy projektor Panasonic

  PR 07.06.2021, przeczytano 484 razy
ilustracja

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na widoczność nawet najmniejszych szczegółów, Panasonic dodał Quad Pixel Drive do swojej technologii projekcyjnej 1-Chip DLP SOLID SHINE Laser, tworząc projektor PT-FRQ50 o jasności 5,200 lumenów. Oprócz możliwości prezentacji płynnych i bogatych w szczegóły obrazów 4K (3840 x 2400) idealnych na potrzeby edukacji, korporacji, ekspozycji sztuki i muzeów, projektor obsługuje również częstotliwość odświeżania 240Hz/1080p z minimalnym opóźnieniem między wejściem a wyjściem poniżej 8ms, poszerzając tym samym zakres zastosowania projektora ona cele symulacyjne i e-sportu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pt-frq50---nowy-projektor-panasonic,391768,artykul.html

Quad Pixel Drive, autorska technologia firmy Panasonic polegająca na poczwórnym zwiększaniu liczby pikseli, tworzy niezwykle szczegółowe obrazy 4K, przy zachowaniu ich ostrości i wyrazistości. Szybkie przetwarzanie 240 Hz i wąski współczynnik przysłony DMD tworzą imponujące poczucie realizmu z najdrobniejszymi szczegółami i teksturami, które tworzą wyraźne, pozbawione siatki obrazy. Technologia Rich Colour Enhancer zapewnia wierne odwzorowanie kolorów.

Aby sprostać szerokiej gamie zastosowań projekcyjnych i środowisk instalacji 4K, PT-FRQ50 zawiera dwa wejścia HDMI, które obsługują polecenia CEC z kompatybilnych urządzeń, łatwe do zintegrowania złącze DIGITAL LINK do przesyłania video 4K i sygnałów sterujących na duże odległości, a także oddzielne złącze LAN do sterowania.

Wszechstronny obiektyw z 2-krotnym zoomem umożliwia projekcję dużych rozmiarów obrazu w ograniczonych przestrzeniach dzięki elastycznym odległościom wyrzutu. W połączeniu z szerokim zakresem przesunięcia obiektywu V/H (V: +71%, -49%, H: +34%, -27%), zapewnia większą swobodę w dostosowaniu położenia projektora i pozycji obrazu. Regulację geometryczną można łatwo przeprowadzić za pomocą Free Grid – pilota zdalnego sterowania bez potrzeby korzystania z komputera. Z kolei wstępnie aktywowane zestawy aktualizacyjne dla Geometry Manager Pro umożliwiają automatyczną kalibrację wielu ekranów jednocześnie za pomocą kamery, a także rozszerzony zakres regulacji geometrycznej opartej na oprogramowaniu oraz zaawansowane możliwości maskowania. Funkcja Remote Preview Lite umożliwia sprawdzanie sygnału wejściowego i video na komputerze PC bez konieczności projekcji obrazu.

Wysoce niezawodny i niewymagający konserwacji projektor oferuje do 20,000 godzin bezobsługowej projekcji, podczas gdy oprogramowanie Multi Monitoring & Control usprawnia konserwację, a opcjonalne funkcje Early Warning mogą zapobiec niespodziewanym przestojom.

Premiera projektora PT-FRQ50 zaplanowana jest na styczeń 2022 roku. Kolejne modele zostaną dodane do serii w późniejszym okresie roku.

Źródło: Panasonic

www.business.panasonic.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764