logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Public Management rozszerza działalność na rynku

  PR 13.07.2023, przeczytano 947 razy
ilustracja
Adam Bak

Pod nazwą Public Management Adam Bak stworzył agencję oferującą kompleksową obsługę komunikacyjną, promocyjną i marketingową. W zamyśle nazwa “Public Management” powstała, aby odzwierciedlić dwa kluczowe obszary działalności firmy, stając się metaforą mającą ukazać umiejętność skutecznego wpływania na interesariuszy obsługiwanych przez agencję marek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/public-management-rozszerza-dzialalnosc-na-rynku,400778,artykul.html

Public Management to agencja public relations, digital marketingu i social media założona przez Adama Baka. Po okresie intensywnego budowania fundamentów, PM w pełni ruszyło na początku 2023 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi komunikacyjne, w tym budowanie strategii marketingowych, utrzymywanie relacji z mediami, dbanie o wizerunek, zarządzanie i komunikacja kryzysowa, public affairs, zarządzanie social mediami, współpraca z influencerami, produkcja sesji fotograficznych i materiałów wideo oraz performance marketing. Public Management współpracuje także partnersko z agencją oLIVE media, z którą dzięki uzupełnieniu kompetencji tradycyjnego PR-u i digital marketingu obu zespołów kompleksowo zrealizowały już niejeden projekt.

Mówiąc pół żartem, pół serio: „co trzeba, to zrobię”. A mówiąc całkowicie poważnie, świadczymy kompleksowe usługi – to, że określamy się jako agencja PR, nie oznacza, że zamykamy się w tej kategorii. Mamy szeroką sieć kontaktów i współpracujemy z wieloma zaufanymi podwykonawcami, dzięki czemu mogę bez zawahania zadeklarować, że jesteśmy w stanie kompleksowo zabezpieczyć wszelkie potrzeby komunikacyjne, promocyjne i marketingowe naszych klientów. Nie ma dla nas zadań niemożliwych do wykonania, mówi założyciel Public Management Adam Bak.

Public Management pracuje z szeroką gamą klientów. Należą do nich firmy komercyjne, podmioty publiczne, jak i organizacje z sektora edukacji. W portfolio agencji znajdują się między innymi projekty dla Urzędu Miasta Zakopane, Instytutu Łączności, Politechniki Wrocławskiej, Centrum Projektów Europejskich, spółki miejskiej Kraków5020, a także firm L’Occitane Polska, Nordic Spear, i-PRO, Niftables, Spotlight Agency, w tym Move Federation.

Przed założeniem własnej firmy, Bak pracował w jednej z największych sieciowych agencji w kraju, obsługując klientów z wysoko regulowanych sektorów B2B, w tym między innymi finansów, energetyki, nowych technologii i budownictwa, świadcząc usługi z zakresu public relations, komunikacji kryzysowej, public affairs i doradztwa strategicznego. Przez 8 ostatnich lat prowadził projekty dla największych światowych korporacji, takich jak Discovery / Eurosport, Veolia, Panasonic, vivo czy Lagardère Duty Free. Potwierdzenie zawodowych umiejętności Adama Baka stanowią też dwa Złote Spinacze zdobyte wspólnie z zespołem za kampanię promocyjną Eurosportu w kontekście Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 r.

Bak jest absolwentem prawa Uniwersytetu Gdańskiego i British Law Centre. Obecnie, oprócz prowadzenia agencji, personalnie świadczy usługi z zakresu public affairs w branżach chemicznej, crop science oraz rozrywkowej.

Źródło: Public Management

publicmanagement.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764