logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Publicis Groupe Polska hubem digitalowym koncernu Stellantis w regionie

  PR 11.05.2021, przeczytano 624 razy

Interdyscyplinarny zespół One Team Stellantis, utworzony w ramach Publicis Groupe Polska, będzie odpowiadał za szeroko pojęte działania digitalowe koncernu Stellantis. Obsługą Stellantis na rynki Polski, Węgier, Czech, Słowacji i Serbii zajmą się eksperci z agencji Starcom, Performics i Leo Burnett.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/publicis-groupe-polska-hubem-digitalowym-koncernu-stellantis-w-regionie,391409,artykul.html

Decyzja Stellantis o zmianie partnera biznesowego w obszarze digitalu została podjęta w efekcie przetargu i podyktowana była chęcią większej synergii pomiędzy mediami, technologią, kreacją i działaniami w mediach cyfrowych. Pierwsze wspólne projekty zaczęły być realizowane już w kwietniu br.

- Idea tego przetargu jest spójna z naszym myśleniem o roli nowoczesnej agencji marketingowej w rozwijaniu biznesu Klientów. Cieszymy się, że możemy wziąć odpowiedzialność za budowanie pozytywnych doświadczeń z markami Stellantis w tak wielu obszarach, od mediów, poprzez kreację digitalową, SEM i SEO, po CRM i serwisy internetowe. W ten sposób możemy udowodnić skuteczność współpracy naszych Agencji, działających w modelu operacyjnym Power of One, z tak wymagającym klientem jak Stellantis. Jeszcze raz dziękuję Klientowi za zaufanie i gratuluję całemu zespołowi One Team Stellantis tak fascynujących wyzwań – komentuje Piotr Piętka, CEO Publicis Groupe w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Zespół One Team Stellantis w zakresie mediów obsługiwał będzie wszystkie aktywne marki Stellantis w Polsce (min. Jeep, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Abarth, Maserati, Citroën, DS Automobiles, Opel, Peugeot, Free2Move, Spoticar).

W zakresie SEM/SEO, CRM, kreacji do digitalu i obsługi social mediów oraz stron internetowych Jeep, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Abarth. Dotychczas zajmowała się tym firma Accenture.

Obsługą mediową koncernu Stellantis zajmować się będzie Starcom, który od 2016 roku pracuje dla FCA, a teraz przejmie również budżet mediowy PSA od agencji mediowej MediaCom Warszawa.

Agencja Leo Burnett Warszawa od 2004 roku odpowiada za działania marketingowe z obszaru ATL i BTL marek FCA (Fiat, Fiat Professional, Jeep oraz Abarth). Obecnie przejmując realizację kampanii digitalowych (kampanie display, web, social media, CRM) obsługuje dotychczas prowadzone marki oraz dodatkowo Alfa Romeo i Mopar.

Źródło: Publicis Groupe

www.publicisgroupe.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etno Cafe: ziarna kawy stworzone przez influencerów
Z początkiem grudnia sieć Etno Cafe wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję ziaren kawy, które powstały we współpracy z popularnymi influencerami. Mieszanka została opracowana przez roasterów zgodnie ze wskazówkami internetowych twórców.
Proces produkcji Polskiej Wódki na muralu Tytusa Brzozowskiego
Na warszawskiej Pradze, w Muzeum Polskiej Wódki odsłonięto najnowszy mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego. Tym samym wzbogacił on Szlak murali imienia artysty, którym Warszawska Organizacja Turystyczna zachęca do okrywania stolicy w niekonwencjonalny sposób. Znany z zamiłowania do Warszawy malarz, zobrazował tym razem proces produkcji Polskiej Wódki, zbierając w jeden...
OKK! - Droga do własnej pracowni
Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości...
Polska pracownia Tremend z I Nagrodą w konkursie WAF 2023
Wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments zostały docenione na prestiżowym World Architecture Festival 2023 w Singapurze. Realizacja polskiej pracowni Tremend nie tylko znalazła się na konkursowej „krótkiej liście”, ale też pokonała pozostałe projekty z całego świata, zdobywając I Nagrodę w kategorii INSIDE –...
Rekordowa aktywność w branży eventowej
W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764