logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pulno - rozbudowane narzędzie do audytów SEO

  PR 15.04.2019, przeczytano 153 razy

Z początkiem marca 2019 roku, Datafic Sp. z o.o. wypuściła na rynek swoje najnowsze narzędzie, Pulno. To crawler służący do kompleksowego audytu stron internetowych, którego głównym zadaniem jest ułatwienie każdemu posiadaczowi strony zdobycia lepszych pozycji w rankingach wyszukiwarek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pulno---rozbudowane-narzedzie-do-audytow-seo,382103,artykul.html

Pulno udostępnia użytkownikom szereg zaawansowanych funkcji, które są unikalne na obecnym rynku. Nie tylko znajduje błędy i problemy na stronie internetowej, ale potrafi też monitorować zmiany, które wprowadzają na niej użytkownicy. Jeżeli do edycji strony ma dostęp więcej niż jedna osoba, bardzo łatwo o niezamierzone modyfikacje. Pulno Monitoring wykryje te zmiany i pozwoli utrzymać kontrolę nad stroną internetową. Narzędzie potrafi zidentyfikować 100 różnych parametrów w tym: wydajność, niedziałające linki zewnętrzne i wewnętrzne, niedziałające grafiki, brak alternatywnych opisów grafik, poziom linkowania oraz problemy dotyczące treści. Pulno, wyposażone jest w Analizator Unikalnych Treści, który sprawdza duplikaty zarówno w obrębie samej strony, jak i w internecie. Do każdego błędu dołączona jest informacja o sposobie jego rozwiązania czytelna zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób, które w tematyce SEO nie mają dużego doświadczenia. Wykaz wszystkich błędów można pobrać w formie wygodnego i przejrzystego raportu gdzie również znajdują się odnośniki do uwag i wskazówek jak poradzić sobie z danym zagadnieniem.  

- Pulno jest odpowiedzią na skomplikowane narzędzia wymagające dużej wiedzy technicznej. Tworząc Pulno skupiliśmy się na przejrzystym wyjaśnianiu problemów i opisaniu rozwiązań zgodnie z wytycznymi Google. Do tej pory nie było tak rozbudowanych narzędzi dostępnych w języku polskim, które skutecznie pomagają optymalizować strony internetowe.- przekonuje Jacek Wieczorek, współtwórca Pulno.

Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i możliwości monitorowania zmian wprowadzanych na stronie, Pulno jest unikatowym narzędziem na polskim rynku. Intuicyjna obsługa i przejrzystość wykonania oraz formy podpowiedzi sprawiają, że sprawdzi się zarówno w rękach doświadczonych użytkowników jak i osób, które swoją przygodę z SEO dopiero zaczynają.

Źródło: Datafic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764