logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pulno - rozbudowane narzędzie do audytów SEO

  PR 15.04.2019, przeczytano 202 razy

Z początkiem marca 2019 roku, Datafic Sp. z o.o. wypuściła na rynek swoje najnowsze narzędzie, Pulno. To crawler służący do kompleksowego audytu stron internetowych, którego głównym zadaniem jest ułatwienie każdemu posiadaczowi strony zdobycia lepszych pozycji w rankingach wyszukiwarek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pulno---rozbudowane-narzedzie-do-audytow-seo,382103,artykul.html

Pulno udostępnia użytkownikom szereg zaawansowanych funkcji, które są unikalne na obecnym rynku. Nie tylko znajduje błędy i problemy na stronie internetowej, ale potrafi też monitorować zmiany, które wprowadzają na niej użytkownicy. Jeżeli do edycji strony ma dostęp więcej niż jedna osoba, bardzo łatwo o niezamierzone modyfikacje. Pulno Monitoring wykryje te zmiany i pozwoli utrzymać kontrolę nad stroną internetową. Narzędzie potrafi zidentyfikować 100 różnych parametrów w tym: wydajność, niedziałające linki zewnętrzne i wewnętrzne, niedziałające grafiki, brak alternatywnych opisów grafik, poziom linkowania oraz problemy dotyczące treści. Pulno, wyposażone jest w Analizator Unikalnych Treści, który sprawdza duplikaty zarówno w obrębie samej strony, jak i w internecie. Do każdego błędu dołączona jest informacja o sposobie jego rozwiązania czytelna zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób, które w tematyce SEO nie mają dużego doświadczenia. Wykaz wszystkich błędów można pobrać w formie wygodnego i przejrzystego raportu gdzie również znajdują się odnośniki do uwag i wskazówek jak poradzić sobie z danym zagadnieniem.  

- Pulno jest odpowiedzią na skomplikowane narzędzia wymagające dużej wiedzy technicznej. Tworząc Pulno skupiliśmy się na przejrzystym wyjaśnianiu problemów i opisaniu rozwiązań zgodnie z wytycznymi Google. Do tej pory nie było tak rozbudowanych narzędzi dostępnych w języku polskim, które skutecznie pomagają optymalizować strony internetowe.- przekonuje Jacek Wieczorek, współtwórca Pulno.

Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i możliwości monitorowania zmian wprowadzanych na stronie, Pulno jest unikatowym narzędziem na polskim rynku. Intuicyjna obsługa i przejrzystość wykonania oraz formy podpowiedzi sprawiają, że sprawdzi się zarówno w rękach doświadczonych użytkowników jak i osób, które swoją przygodę z SEO dopiero zaczynają.

Źródło: Datafic

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764