logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU promuje kompleksowość swojej oferty

  PR 23.06.2023, przeczytano 414 razy
ilustracja

PZU ruszył z nową kampanią marketingową pokazującą kompleksowość swojej oferty. Ogólnopolska kampania skupia się na budowaniu wśród odbiorców świadomości oferty największego polskiego ubezpieczyciela, która jest w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom klienta na każdym etapie jego życia, zapewnia bowiem kompleksową ochronę najistotniejszych sfer życia i majątku. W działania promocyjne po raz kolejny zaangażowana została ambasadorka PZU – tenisistka Iga Świątek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-promuje-kompleksowosc-swojej-oferty,400490,artykul.html

- W kampanii podkreślamy, że mamy w swojej ofercie produkty dostosowane do różnorodnych potrzeb i stylu życia klientów, zapewniając im pełną ochronę w wielu sytuacjach. Chcemy pokazać odbiorcom, że dzięki kompleksowości naszej oferty można na nas polegać - mówi Łukasz Turkowski, dyrektor zarządzający ds. marketingu, sponsoringu i prewencji w PZU.

W kampanii największy polski ubezpieczyciel kładzie nacisk na pokazanie produktów z obszaru ubezpieczeń życiowych i majątkowych. W ramach podstawowej oferty polis na życie, PZU posiada kilka propozycji ubezpieczeń. Oferta odpowiada na różne potrzeby klientów i – w zależności od wybranego produktu – umożliwia zapewnienie wsparcia finansowego dla bliskich w razie śmierci ubezpieczonego, gromadzenie środków dla dzieci na start w dorosłość, oszczędzanie na przyszłość czy zabezpieczenie kredytu wymagane przez bank.

Promowana polisa PZU Dom zapewnia pomoc w przypadku m.in. zalania, kradzieży z włamaniem czy pożaru, ale również w razie mniej oczywistych, rzadziej spotykanych sytuacji. Oprócz wypłaty odszkodowania, w wielu sytuacjach PZU oferuje dodatkowo zorganizowanie i opłacenie fachowej pomocy, np. hydraulika, ślusarza, szklarza lub elektryka.

W ramach PZU Auto największy polski ubezpieczyciel zapewnia ochronę samochodu oraz wsparcie kierowcy i jego bliskich w najtrudniejszych sytuacjach na drodze.  

- Ofertę PZU cechuje nie tylko kompleksowość, lecz także szeroka, uwzględniająca preferencje zakupowe klientów, sieć dystrybucji i kontaktu, obejmująca kanały offline i online. Celem naszej kampanii jest zwiększenie świadomości bogactwa oferty PZU i zachęcenie jak największej liczby osób do jej sprawdzenia, dlatego postawiliśmy na wielokanałowe, wysokozasięgowe działania - tłumaczy Łukasz Turkowski.

Kampania wystartowała 22 czerwca i potrwa do 30 lipca. W jej trakcie realizowane będą szerokie działania - w telewizji (spoty 30- i 15-sekundowe), radiu, Internecie, w oddziałach PZU oraz u agentów. Kreacje przygotowała agencja AWX, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis. W działania promocyjne ponownie zaangażowana została Iga Świątek - najlepsza tenisistka na świecie i ambasadorka marki PZU.

Źródło: Grupa PZU

www.pzu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Robert Lewandowski rozpoczął współpracę z G2A
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką z przyjemnością ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z gwiazdą futbolu, Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media - agencja mediowa, która powstała w wyniku współpracy Roberta Lewandowskiego i Group One. Dwukrotny zdobywca nagrody...
Maja Staśko otwiera „sklep”: kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci
W ramach kampanii społecznej #ToNieJestNormalne działaczka społeczna Maja Staśko odsłoni nietypową witrynę sklepową w samym centrum Warszawy, zwracającą uwagę na problem wykorzystania seksualnego online najmłodszych. Jak pokazuje najnowsze badanie 6 na 10 młodych Polaków spotkało się z próbami wykorzystania na tle seksualnym w sieci.  
Alior Bank 15 maja br. rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”, który umożliwia klientom spełnienie marzenia o mieszkaniu w metropolii. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca.
ICEA wyłącznym partnerem SEO z Europy w Vendasta
ICEA S.A., one-stop shop dla e-commerce, zacieśnia kooperację z kanadyjskim marketplace B2B Vendasta, który współpracuje z przeszło 60 tys. partnerów handlowych na całym świecie. Globalny zasięg firmy obejmuje obsługę ponad 5,5 miliona małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań cyfrowych. Vendasta poszukując partnera...
Nowości z konferencji Google Marketing Live 2024
Podczas konferencji Google Marketing Live 2024 ogłoszone zostały nowości w obszarze reklam, oparte na sztucznej inteligencji. Marketerzy i marketerki będą mogli w swojej pracy wykorzystać m.in. nowe narzędzia do generowania grafiki i tekstów (zasobów kreatywnych) w kampaniach Performance Max, immersyjne formaty reklam, takie jak wirtualne przymierzalnie, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764