logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU rusza z kampanią ubezpieczeń komunikacyjnych

  PR 08.03.2023, przeczytano 764 razy
ilustracjastrzałka

PZU wystartował z ogólnopolską kampanią sprzedażową skierowaną do kierowców, w której przekonuje, że dzięki kompleksowemu wsparciu ubezpieczyciela właściciel samochodu poradzi sobie nawet w najtrudniejszej sytuacji. W ramach polisy klient może liczyć na pełne wsparcie ze strony PZU na każdym etapie – od pomocy na miejscu zdarzenia, przez wszystkie formalności, aż po usunięcie uszkodzeń lub wypłatę odszkodowania. W kampanii poza przedstawieniem korzyści z posiadania ubezpieczenia assistance wskazano przede wszystkim kompleksowość usług, szybkość likwidacji szkody, a także atrakcyjne zniżki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-rusza-z-kampania-ubezpieczen-komunikacyjnych,399215,artykul.html

– W kampanii podkreślamy, że dzięki ubezpieczeniu samochodu w PZU klient otrzyma szybkie i kompleksowe wsparcie w miejscu zdarzenia (holowanie i samochód zastępczy) oraz szybką likwidację szkody – mówi Łukasz Turkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu, Sponsoringu i Prewencji PZU.

Ubezpieczenie komunikacyjne obejmuje nie tylko organizację i pokrycie kosztów usług assistance w razie problemów na drodze, ale także pomoc w przypadku drobnych, niefortunnych zdarzeń, takich jak zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie czy wtedy, gdy w samochodzie rozładuje się akumulator lub zabraknie paliwa. PZU oferuje też pomoc w razie awarii ogumienia. Ubezpieczyciel w swojej kampanii pokazuje także atrakcyjne oferty cenowe, m.in. pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW i PZU Pomoc w Drodze w wariancie Super płatny w abonamencie już od 73 zł miesięcznie.

– Naszym celem jest zwiększenie świadomości oferty PZU i zachęcenie klientów do jej sprawdzenia. Aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców, zaplanowaliśmy działania zarówno w telewizji ogólnopolskiej, radiu, jak i Internecie.– dodaje Łukasz Turkowski.

W ramach ubezpieczenia assistance (w wariancie Pomoc w Drodze Super), PZU oferuje również unikalną na rynku usługę sprawdzenia stanu technicznego używanego auta przed jego zakupem. Dzięki niej – jeśli ubezpieczone auto ulegnie wypadkowi lub zostanie skradzione – klient może skorzystać z profesjonalnej weryfikacji interesującego go auta na rynku wtórnym.

Kampania potrwa do 28 kwietnia. W działania promocyjne zaangażowana została pierwsza rakieta świata, tenisistka Iga Świątek – ambasadorka marki PZU. Kreacje przygotowała agencja AWX, za ich produkcję odpowiada dom produkcyjny Film Produkcja. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Sigma BIS. Kampanii towarzyszyć będą działania PR oraz komunikacja na profilach Grupy PZU w mediach społecznościowych.

Źródło: Grupa PZU

www.pzu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764