logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU wyświetli na biurowcu symbol Polski Walczącej

  PR 01.08.2016, przeczytano 1390 razy
ilustracja

1 sierpnia, na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie rozbłyśnie powstańcza kotwica. To symboliczne oddanie hołdu i pamięci Powstańcom w ramach obchodów 72. rocznicy Powstania Warszawskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-wyswietli-na-biurowcu-symbol-polski-walczacej,29466,artykul.html

Znak ułożony z zapalonych okien biurowca będzie świecił każdej nocy przez tydzień, do 7 sierpnia włącznie. To jednak nie wszystko. Inicjatywa wiąże się z objęciem przez PZU mecenatu nad obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Ubezpieczyciel zaprasza na wydarzenia przypominające bohaterskie walki w 1944 roku, które ma zaszczyt wspierać. Zainauguruje je „Koncert Godzina W”, który odbędzie się 1 sierpnia o godz. 16 w Teatrze Kamienica.

Oprócz uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych PZU zachęca do pobrania aplikacji „Pamięć Miasta”, którą stworzenie wsparło finansowo. Dostarcza ona cennych informacji o walkach latem i jesienią 1944 roku. Zawiera cyfrowy zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, wraz z krótkimi audiodeskrypcjami i archiwalnymi zdjęciami. Fotografie, które oznaczają miejsca na mapie pochodzą z Fototeki Muzeum Powstania Warszawskiego.

Źródło: PZU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764