logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU wyświetli na biurowcu symbol Polski Walczącej

  PR 01.08.2016, przeczytano 833 razy
ilustracja

1 sierpnia, na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie rozbłyśnie powstańcza kotwica. To symboliczne oddanie hołdu i pamięci Powstańcom w ramach obchodów 72. rocznicy Powstania Warszawskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-wyswietli-na-biurowcu-symbol-polski-walczacej,29466,artykul.html

Znak ułożony z zapalonych okien biurowca będzie świecił każdej nocy przez tydzień, do 7 sierpnia włącznie. To jednak nie wszystko. Inicjatywa wiąże się z objęciem przez PZU mecenatu nad obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Ubezpieczyciel zaprasza na wydarzenia przypominające bohaterskie walki w 1944 roku, które ma zaszczyt wspierać. Zainauguruje je „Koncert Godzina W”, który odbędzie się 1 sierpnia o godz. 16 w Teatrze Kamienica.

Oprócz uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych PZU zachęca do pobrania aplikacji „Pamięć Miasta”, którą stworzenie wsparło finansowo. Dostarcza ona cennych informacji o walkach latem i jesienią 1944 roku. Zawiera cyfrowy zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, wraz z krótkimi audiodeskrypcjami i archiwalnymi zdjęciami. Fotografie, które oznaczają miejsca na mapie pochodzą z Fototeki Muzeum Powstania Warszawskiego.

Źródło: PZU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5 kroków do przewagi konkurencyjnej” w kampanii Integart
Posiadasz drukarnię wielkoformatową? Chciałbyś odnieść sukces w swojej branży? Najnowsza kampania Integart i działania z nią związane mają za zadanie w tym pomóc. Spotkania w formule „5 kroków” odbędą się w czterech miastach w Polsce: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Start już 9 maja.
Wiosenne warsztaty artystyczne z Tikkurila
W przedświąteczny weekend wiosna zawitała u nas na dobre. A wszystko za sprawą „Wiosennych warsztatów artystycznych”, które firma Tikkurila zorganizowała w Galerii Raj w Dębicy. Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, dzieci i rodzice wspólnie z Tikkurila dekorowali doniczki na wiosenne kwiaty.
Canon podczas targów Fespa 2019
Podczas zbliżających się targów FESPA 2019 (14-17 maja 2019 r., Monachium, Niemcy) Canon – stoisko B5-E30 – zaprezentuje ofertę dla producentów oznakowania i grafiki, dzięki której będą oni mogli rozwijać swój biznes. W strefie Canon można będzie sprawdzić w jaki sposób zwiększona wydajność operacyjna i wysokomarżowe aplikacje...
Nowa odsłona centrum małej poligrafii Euro-stempel w Bielsku-Białej
Jedno z najstarszych i najbardziej znanych centrum pieczątek i małej poligrafii, mieszczące się w Bielsku-Białej doczekało się rewitalizacji marki. W ramach przedsięwzięcia lukaszmajewski.com zaprojektował wygląd marki, opracował sposób i kanały komunikacji, zachęcające do kontaktu z firmą.
Yieldriser wzmacnia dział techniczny
YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – rozbudowuje dział techniczny i stawia na rozwój technologii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764