logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU wyświetli na biurowcu symbol Polski Walczącej

  PR 01.08.2016, przeczytano 862 razy
ilustracja

1 sierpnia, na elewacji siedziby PZU przy al. Jana Pawła II 24 w Warszawie rozbłyśnie powstańcza kotwica. To symboliczne oddanie hołdu i pamięci Powstańcom w ramach obchodów 72. rocznicy Powstania Warszawskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-wyswietli-na-biurowcu-symbol-polski-walczacej,29466,artykul.html

Znak ułożony z zapalonych okien biurowca będzie świecił każdej nocy przez tydzień, do 7 sierpnia włącznie. To jednak nie wszystko. Inicjatywa wiąże się z objęciem przez PZU mecenatu nad obchodami rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Ubezpieczyciel zaprasza na wydarzenia przypominające bohaterskie walki w 1944 roku, które ma zaszczyt wspierać. Zainauguruje je „Koncert Godzina W”, który odbędzie się 1 sierpnia o godz. 16 w Teatrze Kamienica.

Oprócz uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych PZU zachęca do pobrania aplikacji „Pamięć Miasta”, którą stworzenie wsparło finansowo. Dostarcza ona cennych informacji o walkach latem i jesienią 1944 roku. Zawiera cyfrowy zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, wraz z krótkimi audiodeskrypcjami i archiwalnymi zdjęciami. Fotografie, które oznaczają miejsca na mapie pochodzą z Fototeki Muzeum Powstania Warszawskiego.

Źródło: PZU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
Sony: aparat α7R IV z 61,0-megapikselowym, pełnoklatkowym przetwornikiem
Firma Sony ogłosiła powiększenie serii renomowanych pełnoklatkowych korpusów bezlusterkowych Alpha 7R o niezwykle uniwersalny, odznaczający się dużym potencjałem aparat α7R IV (model ILCE-7RM4). Lekki, kompaktowy korpus bezlusterkowy α7R IV z pełnoklatkową matrycą obrazu, bezprecedensowo wysoką rozdzielczością, imponującym zakresem dynamiki i dużą szybkość...
Hyundai promuje samochody przyszłości
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764