logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU z nową kampanią ubezpieczeń dla dzieci na wakacje

  PR 29.05.2019, przeczytano 248 razy
ilustracja

Od poniedziałku trwa wsparta intensywną kampanią reklamową ogólnopolska akcja „Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko”. Jej grupą docelową są rodzice.  Akcja ma na celu bezpłatne objęcie ich dzieci polisą od następstw nieszczęśliwych wypadków do końca wakacji szkolnych, czyli do 1 września. Polisa dla dziecka na całe wakacje działa 24 godziny na dobę na całym świecie. Ubezpieczenie obejmuje nieszczęśliwe wypadki, nawet te powstałe w czasie uprawiania sportów – również wyczynowo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-z-nowa-kampania-ubezpieczen-dla-dzieci-na-wakacje,382659,artykul.html

- Od wielu lat Grupa PZU angażuje się i aktywnie działa na rzecz promocji bezpieczeństwa. W zeszłym roku PZU SA przeprowadziło kampanię „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”. W ramach tej akcji rozdaliśmy wszystkim uczniom klas I-III w szkołach podstawowych w całej Polsce ponad 1 600 000 odblasków z wbudowaną migającą lampką.  Tym razem chcemy zadbać o beztroskie wakacje wszystkich dzieci w Polsce. Dlatego spółka z Grupy PZU – PZU Pomoc zaoferuje rodzicom możliwość bezpłatnego skorzystania z ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla ich dzieci. Akcja obejmuje również pełnoletnich uczniów i studentów do 25. roku życia – Magdalena Kicińska, Dyrektor Zarządzający ds. Marketingu w PZU.

Kampania została przygotowana przez agencję Red8. Produkcja spotu powierzona została studiu Lemon, a reżyseria Michałowi Gazdzie. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Universal McCann. Kampania obejmująca szeroko-zasięgowe media startuje 27 maja i będzie trwać do zakończenia akcji, czyli do 21 czerwca.

Kampanię wspiera konkurs fotograficzny na oficjalnym profilu PZU na portalu Facebook. Na zwycięzców konkursu czeka 10 voucherów na sprzęt sportowy o wartości 2 000 zł każdy. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, powinien przesłać swoje zdjęcie z wakacji i krótko opisać wspomnienia z nim związane. Wszystkie szczegóły dostępne są na profilu PZU na portalu Facebook. Konkurs potrwa do 21 czerwca.

Źródło: PZU SA/PZU ŻYCIE SA

www.pzu.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764