logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZU z nową kampanią ubezpieczeń komunikacyjnych

  PR 04.10.2023, przeczytano 379 razy
ilustracjastrzałka

PZU ruszył z nową kampanią marketingową, w której stawia na kompleksowość oferty ubezpieczeń PZU Auto. W działania promocyjne po raz kolejny zaangażowana została ambasadorka PZU – tenisistka Iga Świątek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pzu-z-nowa-kampania-ubezpieczen-komunikacyjnych,401597,artykul.html

– W nowej kampanii stawiamy na kompleksowość oferty ubezpieczeń PZU Auto. Ubezpieczenia komunikacyjne to bowiem znacznie więcej niż obowiązkowe OC. W kreacjach skupiamy się na komunikowaniu szerokiego zakresu polisy, szybkiej obsługi szkody oraz atrakcyjnej ceny za pakiet ubezpieczeń w miesięcznym abonamencie. Podkreślamy również, że naszą ofertę cechuje szeroka sieć dystrybucji i kontaktu, obejmująca kanały offline i online, która tym samym uwzględnia zróżnicowane preferencja zakupowe klientów. Celem naszej kampanii jest zwiększenie świadomości oferty PZU Auto i zachęcenie jak największej liczby osób do jej sprawdzenia, dlatego postawiliśmy na wielokanałowe, wysokozasięgowe działaniaChcemy pokazać odbiorcom, że dzięki kompleksowości naszej oferty można na nas polegać – mówi Łukasz Turkowski, dyrektor zarządzający ds. marketingu, sponsoringu i prewencji w PZU.

Kompleksowa oferta PZU Auto, obejmująca m.in. OC, AC, NNW czy assistance, zapewnia kierowcom szybką i sprawną pomoc w razie zdarzenia na drodze lub parkingu. Dzięki możliwości rozszerzenia ubezpieczenia o dodatkowe opcje kierowcy mogą liczyć na kompleksową pomoc w niemal każdej sytuacji dotyczącej pojazdu, na każdym etapie – od pomocy na miejscu zdarzenia, przez wszystkie formalności, aż po usunięcie uszkodzeń lub szybką wypłatę odszkodowania.

Pakiet ubezpieczeń w PZU (AC, OC, NNW, Assistance w wersji Super) jest dostępny już od 73 zł miesięcznie w abonamencie. To łatwy i szybki sposób – składka za ubezpieczenie dzielona jest na 12 płatności. Klient opłaca je przez Internet, w dowolnym dniu miesiąca, który wskaże przy podpisywaniu umowy. Dzięki temu, że nie płaci jednorazowo całej składki, często może pozwolić sobie na szerszą ochronę swojego majątku. Ponadto rozłożenie składki na 12 płatności rocznie zapewnia lepszą kontrolę nad budżetem.

Kampania wystartowała 2 października i potrwa do 10 grudnia. W jej trakcie realizowane będą szerokie działania - w telewizji (spoty 15-sekundowe), radiu, Internecie, w oddziałach PZU oraz u agentów. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis. W działania promocyjne ponownie zaangażowana została Iga Świątek - najlepsza tenisistka na świecie i ambasadorka marki PZU.

Z kampanijnymi spotami można zapoznać się na kanale YouTube PZU:

Źródło: PZU

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

3 000 przedsiębiorców w 11. edycji Akademii e-marketingu
Przez cały 2023 rok, w największych miastach w Polsce odbywały się darmowe szkolenia dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wydarzenia zorganizowano w ramach 11. edycji Akademii e-marketingu, która jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Właściciele małych i średnich biznesów...
Itel przedstawia nowe logo
itel, marka z segmentu „inteligentnego życia”, specjalizująca się w oferowaniu przystępnych cenowo i wysokiej jakości konsumenckich produktów elektronicznych, informuje o transformacyjnej inicjatywie odświeżenia marki, która obejmuje nowe logo i wizerunek. Decyzja ta sygnalizuje przełomowy moment w historii firmy, łącząc nowoczesną estetykę z jej...
Monika Brzózka mówczynią TEDxWarsawWomen 2023
Monika Brzózka, Chief Financial & Operating Officer VMLY&R Poland, będzie prelegentką konferencji TEDxWarsawWomen 2023. 
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.
Pieniądze to wrażliwy temat w związkach, ale nie muszą być przyczyną nieporozumień. Wiele zależy od tego, jak i czy w ogóle rozmawiamy o naszych dochodach, wydatkach i zobowiązaniach. Aby to ułatwić, powstała kampania społeczna #CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje? Ma ona na celu podniesienie kompetencji w zakresie komunikacji finansowej i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764