logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Qtopic 380 i 380 Auto - 2 modele do foliowania i złocenia bezmatrycowego na Remadays

  PR 07.02.2019, przeczytano 420 razy
ilustracjastrzałka
GMP Qtopic 380 Auto

RemaDays już w przyszłym tygodniu - Akonda po raz pierwszy będzie prezentować dwa modele foliarki jednocześnie - automatyczną GMP Qtopic 380 Auto i półautomatyczną GMP Qtopic 380.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/qtopic-380-i-380-auto---2-modele-do-foliowania-i-zlocenia-bezmatrycowego-na-remadays,381148,artykul.html

Seria Qtopic to cieszące się bardzo dużą popularnością wsród klientów foliarki do druku cyfrowego z funkcją złocenia bezmatrycowego.

Kilka powodów dlaczego jest to ulubione urządzenie do foliowania:

  • bardzo prosta obsługa, zakładka z nakładaniem od góry umożliwiająca komfortową pracę do 10m/min
  • łatwość w osiąganiu maksymalnych prędkości
  • bardzo dobry efekt foliowania - docisk pneumatyczny i silikonowy cylinder
  • możliwość złocenia, srebrzenia, imitacji lakieru wybiórczego bez wykorzystania matryc!
  • tylko 1 arkusz odpadu na rozpoczęcie pracy

ilustracjastrzałka

GMP Qtopic 380

Przekonaj się podczas targów RemaDays od 13 do 15 lutego w Warsaw Ptak Expo na stoisku Akonda - F11A (zaraz przy wejściu do hali F, przy strefie Relaxu).

Źródło: Akonda


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764