logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Qtopic 380 i 380 Auto - 2 modele do foliowania i złocenia bezmatrycowego na Remadays

  PR 07.02.2019, przeczytano 348 razy
ilustracjastrzałka
GMP Qtopic 380 Auto

RemaDays już w przyszłym tygodniu - Akonda po raz pierwszy będzie prezentować dwa modele foliarki jednocześnie - automatyczną GMP Qtopic 380 Auto i półautomatyczną GMP Qtopic 380.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/qtopic-380-i-380-auto---2-modele-do-foliowania-i-zlocenia-bezmatrycowego-na-remadays,381148,artykul.html

Seria Qtopic to cieszące się bardzo dużą popularnością wsród klientów foliarki do druku cyfrowego z funkcją złocenia bezmatrycowego.

Kilka powodów dlaczego jest to ulubione urządzenie do foliowania:

  • bardzo prosta obsługa, zakładka z nakładaniem od góry umożliwiająca komfortową pracę do 10m/min
  • łatwość w osiąganiu maksymalnych prędkości
  • bardzo dobry efekt foliowania - docisk pneumatyczny i silikonowy cylinder
  • możliwość złocenia, srebrzenia, imitacji lakieru wybiórczego bez wykorzystania matryc!
  • tylko 1 arkusz odpadu na rozpoczęcie pracy

ilustracjastrzałka

GMP Qtopic 380

Przekonaj się podczas targów RemaDays od 13 do 15 lutego w Warsaw Ptak Expo na stoisku Akonda - F11A (zaraz przy wejściu do hali F, przy strefie Relaxu).

Źródło: Akonda


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
Podsumowanie 5 edycji konferencji Label Innovations
5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie Targami, które przez wielu uznawane są za najciekawsze wydarzenie branży opakowań w Europie Środkowej....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764