logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Radio ZET z najlepszymi wynikami od 9 lat

  PR 12.09.2023, przeczytano 188 razy

W ostatniej fali badania Radio Track (VI-VIII 2023) Radio ZET uzyskało 14,4 proc. udziału w czasie słuchania. To najlepszy wynik od fali VIII-X 2014 roku. Radio ZET od września 2022 roku utrzymuje trend wzrostowy w udziale w czasie słuchania. Rok do roku udział stacji wzrósł o 1,7 punktu procentowego (14,4 proc. vs 12,7 proc.). Maleje również dystans między stacją a RMF FM, który wynosi obecnie 15,1 proc. i jest najniższy od 4 lat (IX-XI 2019), kiedy kształtował się na podobnym poziomie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/radio-zet-z-najlepszymi-wynikami-od-9-lat,401349,artykul.html

Znakomity wynik to efekt pracy całego zespołu Radia ZET. Nowa ramówka, nowi prowadzący, muzyczne flow, a za chwilę kampania reklamowa - to działania, które powinny się przełożyć na kolejne wzrosty. Jestem przekonany, że dane z ostatniej fali to początek nowego trendu w wynikach Zetki - komentuje Adam Fijałkowski, wiceprezes i dyrektor programowy Grupy Eurozet.

Od września 2021 roku Radiem ZET kieruje Mariusz Smolarek. 1 września br. stacja wprowadziła nową ramówkę, w której pojawili się nowi prowadzący i pozycje programowe, została zmodyfikowana oprawa dźwiękowa i zmienił się głos lektorski.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764