logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Radosław Kawęcki kolejnym ambasadorem marki Pocztex

  PR 05.12.2022, przeczytano 388 razy
ilustracja

Radosław Kawęcki – polski pływak, wielokrotny mistrz świata i Europy, został  drugim, po siatkarzu Mateuszu Bieńku, ambasadorem marki Pocztex. Obaj sportowcy pojawią się w jesiennej kampanii billboardowej Poczty Polskiej na nośnikach outdoorowych, w mediach społecznościowych i Internecie. Kampania potrwa od 1 do 31  grudnia br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/radoslaw-kawecki-kolejnym-ambasadorem-marki-pocztex,398238,artykul.html

Po znanym i popularnym siatkarzu Mateuszu Bieńku kolejnym ambasadorem marki Pocztex został Radosław Kawęcki - czterokrotny mistrz świata na krótkim basenie, na dystansie 200 metrów, trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny wicemistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Europy na krótkim basenie, na dystansie 100 metrów.

Sport to niezwykle ważny element kultury masowej, przyciągający uwagę ogromnej liczby widzów i silnie oddziałujący na naturalne ludzkie emocje. Dzięki temu jest doskonałym narzędziem do budowania emocjonalnej części wizerunku niemalże każdej marki, dlatego też Poczta Polska postawiła na promocję  swojej sztandarowej usługi Pocztex poprzez sport.

– Marka Pocztex to kluczowy brand Poczty Polskiej, pozycjonowany jako nowoczesna usługa, ofertująca multikanałowość dostaw i wygodę odbioru przesyłek. Wierzymy w to, że wykorzystanie w kampanii reklamowej znanych i cieszących się sympatią oraz popularnością sportowców przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Zarówno na rynku, jak i w sporcie – wygrywają najlepsi. Poczta Polska jest gotowa na rywalizację z największymi graczami. Pocztex to w stu procentach rodzimy kapitał, a jego konkurencyjna oferta powinna zainteresować wielu Klientów – podkreśla Krzysztof Falkowski, prezes Poczty Polskiej.

W kreacjach zobaczymy naszych ambasadorów, którzy przekonali się, że Pocztex to sprawdzona i godna polecenia usługa świadczona na najwyższym poziomie. Hasło „Mistrzowski serwis” czy „Mistrzowski styl”, połączone z głównym przesłaniem kampanii „Pocztex sprawdzi się każdemu”, zachęca klientów do przekonania się, jaki jest Pocztex. Proste i lekkie hasło daje możliwość przekonania odbiorców, że marka jest dobra, sprawna, a także polecana przez tych, którzy już ją sprawdzili.

– Mateusz Bieniek i Radosław Kawęcki - kojarzeni z mistrzowskim serwisem czy perfekcyjnym stylem, odnoszący spektakularne sukcesy w uprawianych przez siebie dyscyplinach sportowych, idealnie wpisują się w wartości, jakie prezentuje marka Pocztex. Tworząc „Mistrzowską Paczkę” , ambasadorzy wzmacniają wiarygodność naszej usługi i jej rynkową pozycję – podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes Poczty Polskiej.

Kreacje z wykorzystaniem ambasadorów Pocztexu znajdą się w  ogólnopolskiej kampanii reklamowej wykorzystującej digital internet, komunikację na profilach społecznościowych oraz DOOH - spektakularne, wielkoformatowe ekrany, kurtyny LED, wolnostojące podświetlane ekrany zlokalizowane w najbardziej ruchliwych punktach aglomeracji miejskich, jak również na dworcach kolejowych.

Źródło: Poczta Polska S.A.

www.poczta-polska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Folie magnetyczne Coala MagForce dostępne w Antalis
Antalis wprowadza na rynek Coala MagForce, folię magnetyczną nowej generacji, która zapewnia większą siłę trzymania przy jednoczesnej redukcji wagi.
21 czerwca br. Shell wystartował z akcją promocyjną, w ramach której klubowicze Shell ClubSmart mogą zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa. Z oferty można skorzystać przez 7 dni w tygodniu, tankując minimum 10 l wskazanego paliwa. Promocja potrwa do 15 września 2024 r.
Sekretne zakupy zwierząt domowych w kampanii Frisco
Sklep internetowy Frisco poszerza ofertę asortymentową produktów dla zwierząt domowych. Kategoria Dla Zwierząt obejmuje teraz szeroki wybór karm i przysmaków. To odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe zakupy online również dla czworonożnych członków rodziny. W nowej kampanii „Sekretne zakupy zwierząt domowych” lider...
AMS: efektywnościowe rozliczanie retargetowanych reklam wideo
Efektywnościowy model rozliczenia Cost Per View (CPV) jest już dostępny w AMS w retargetingu reklamy OOH na urządzenia mobilne i uwzględnia tylko spoty reklamowe obejrzane w całości.
Saatchi & Saatchi kampanią loterii konsumenckiej OBI
Agencja Saatchi & Saatchi (Publicis Groupe) odpowiada za koncept strategiczno-kreatywny oraz realizację materiałów kampanii promującej „Wielką Loterię w aplikacji heyOBI”. Działania obejmują telewizję, social media oraz content video.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764