logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Radosław Kawęcki kolejnym ambasadorem marki Pocztex

  PR 05.12.2022, przeczytano 502 razy
ilustracja

Radosław Kawęcki – polski pływak, wielokrotny mistrz świata i Europy, został  drugim, po siatkarzu Mateuszu Bieńku, ambasadorem marki Pocztex. Obaj sportowcy pojawią się w jesiennej kampanii billboardowej Poczty Polskiej na nośnikach outdoorowych, w mediach społecznościowych i Internecie. Kampania potrwa od 1 do 31  grudnia br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/radoslaw-kawecki-kolejnym-ambasadorem-marki-pocztex,398238,artykul.html

Po znanym i popularnym siatkarzu Mateuszu Bieńku kolejnym ambasadorem marki Pocztex został Radosław Kawęcki - czterokrotny mistrz świata na krótkim basenie, na dystansie 200 metrów, trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny wicemistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Europy na krótkim basenie, na dystansie 100 metrów.

Sport to niezwykle ważny element kultury masowej, przyciągający uwagę ogromnej liczby widzów i silnie oddziałujący na naturalne ludzkie emocje. Dzięki temu jest doskonałym narzędziem do budowania emocjonalnej części wizerunku niemalże każdej marki, dlatego też Poczta Polska postawiła na promocję  swojej sztandarowej usługi Pocztex poprzez sport.

– Marka Pocztex to kluczowy brand Poczty Polskiej, pozycjonowany jako nowoczesna usługa, ofertująca multikanałowość dostaw i wygodę odbioru przesyłek. Wierzymy w to, że wykorzystanie w kampanii reklamowej znanych i cieszących się sympatią oraz popularnością sportowców przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Zarówno na rynku, jak i w sporcie – wygrywają najlepsi. Poczta Polska jest gotowa na rywalizację z największymi graczami. Pocztex to w stu procentach rodzimy kapitał, a jego konkurencyjna oferta powinna zainteresować wielu Klientów – podkreśla Krzysztof Falkowski, prezes Poczty Polskiej.

W kreacjach zobaczymy naszych ambasadorów, którzy przekonali się, że Pocztex to sprawdzona i godna polecenia usługa świadczona na najwyższym poziomie. Hasło „Mistrzowski serwis” czy „Mistrzowski styl”, połączone z głównym przesłaniem kampanii „Pocztex sprawdzi się każdemu”, zachęca klientów do przekonania się, jaki jest Pocztex. Proste i lekkie hasło daje możliwość przekonania odbiorców, że marka jest dobra, sprawna, a także polecana przez tych, którzy już ją sprawdzili.

– Mateusz Bieniek i Radosław Kawęcki - kojarzeni z mistrzowskim serwisem czy perfekcyjnym stylem, odnoszący spektakularne sukcesy w uprawianych przez siebie dyscyplinach sportowych, idealnie wpisują się w wartości, jakie prezentuje marka Pocztex. Tworząc „Mistrzowską Paczkę” , ambasadorzy wzmacniają wiarygodność naszej usługi i jej rynkową pozycję – podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes Poczty Polskiej.

Kreacje z wykorzystaniem ambasadorów Pocztexu znajdą się w  ogólnopolskiej kampanii reklamowej wykorzystującej digital internet, komunikację na profilach społecznościowych oraz DOOH - spektakularne, wielkoformatowe ekrany, kurtyny LED, wolnostojące podświetlane ekrany zlokalizowane w najbardziej ruchliwych punktach aglomeracji miejskich, jak również na dworcach kolejowych.

Źródło: Poczta Polska S.A.

www.poczta-polska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rosną inwestycje reklamowe w wideo
Rynek reklamy wideo, obejmujący telewizję i wideo online, wzrósł w pierwszym kwartale 2025 r. o 4,3% w porównaniu do analogicznego okresu w 2024 roku, a jego wartość wyniosła blisko 1,56 miliarda zł, wynika z analizy Publicis Groupe Polska.
Molecular Creative: nowa odsłona kampanii serków Łaciatych
To już drugi rok, w którym firma Mlekpol kontynuuje współpracę z agencją Molecular Creative. W telewizji i na platformach cyfrowych pojawił się odświeżony spot reklamowy, który promuje Puszysty wariant serków Łaciatych.
RetailMediaSummit: innowacje i trendy w Retail Media
RetailMediaSummit, zorganizowany przez MediaMarkt we współpracy z Criteo oraz Lexus Warszawa Wola, zgromadził ponad 140 liderów rynku, przedstawicieli agencji i partnerów biznesowych. Uczestnicy, którzy spotkali się wczoraj w Warszawie, mieli okazję poznać najnowsze trendy oraz praktyczne możliwości innowacyjnych rozwiązań Retail Media w branży handlu...
Akademia e-marketingu po raz kolejny na Dolnym Śląsku
4 czerwca br. we wrocławskim Haston City Hotel odbędzie się kolejne spotkanie Akademii e-marketingu. To już 13. edycja cyklu darmowych szkoleń adresowanych do małych i średnich przedsiębiorców, którzy pragną odnieść sukces w biznesie internetowym. W trakcie spotkań z doświadczonymi ekspertami i praktykami uczestnicy będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę...
Agencja PRO/PORCJA tworzy kampanię AI dla G2A.COM
Agencja kreatywna pro/porcja odpowiada za realizację nowej kampanii G2A.COM, zatytułowanej „Best Gate 2 Play”. Kampania ta otwiera serię spotów promujących platformę G2A.COM oraz nadchodzące nowości gamingowe na rok 2025.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2025 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764