logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rafał Hirsch dołączył do zespołu Business Insider Polska

  PR 10.02.2020, przeczytano 243 razy

Z początkiem lutego do redakcji Business Insider Polska dołączył Rafał Hirsch, dziennikarz specjalizujący się m.in. w tematyce gospodarczej, polityce fiskalnej oraz trendach i zjawiskach na rynkach finansowych i GPW.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rafal-hirsch-dolaczyl-do-zespolu-business-insider-polska,385616,artykul.html

Rafał Hirsch w mediach od kilkunastu lat zajmuje się tematami ekonomicznymi, rynkami kapitałowymi, polityką fiskalną i analizą informacji ze spółek. Przez ostatni rok był związany z Dziennikiem Gazetą Prawną, wcześniej pracował w Agorze jako redaktor naczelny Next.gazeta.pl oraz współpracownik radia Tok FM.  Jest współtwórcą TVN CNBC. Nagradzany m.in. przez NBP (Najlepszy Dziennikarz ekonomiczny 2008) oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (Heros Rynku Kapitałowego 2012)

Rafał Hirsch będzie również publikował artykuły na łamach Forbes.pl.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacje firm z klientami przenoszą się do mediów społecznościowych – wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Salesforce. Social media stają się ulubionym kanałem do komunikowania się z klientami również w segmencie B2B. Dlaczego? Bo zapewniają wyższą skuteczność i efektywność niż obsługa przez telefon.
Polska jest jednym z najszybciej rosnących rynków podcastowych
Fenomen podcastów bazuje na pełnej dowolności w dostępie do nagrań audio – można ich słuchać w dogodnym czasie, nie odrywając się od innych czynności, a dodatkowo mamy do wyboru różnorodną tematykę. To główne powody, dla których forma ta z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz więcej zwolenników. – Jest to atrakcyjne medium dla...
Home.pl i CDA rozpoczynają współpracę
Największy w Polsce dostawca usług internetowych i czołowy polski serwis rozrywkowy rozpoczynają współpracę. W jej wyniku do oferty home.pl trafią karty prepaid gwarantujące dostęp do filmów na platformie CDA Premium.
Nadchodzą podwyżki cen adresów w domenie .com
Najpopularniejsza na świecie domena .com stanie się na całym świecie wyraźnie droższa. Cena za jej utrzymanie wzrośnie o 7 proc. w drugiej połowie 2020 roku i taka sama podwyżka czeka nas także przez 3 kolejne lata. Niestety na tym się nie skończy. Od 2026 ceny zaczną rosnąć dalej – informuje serwis hostingowy Domeny.pl. Wedle firmy, podwyżka wynika z porozumienia,...
SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce, część największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce Group One, zaprojektowała Asystenta Google dla G2A, platformy sprzedażowej specjalizującej się w grach komputerowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764