logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rafał Staszkiewicz na czele agencji marketingu farmaceutycznego NEKK

  PR 18.07.2022, przeczytano 485 razy
ilustracja

Z początkiem lipca Rafał Staszkiewicz objął obowiązki prezesa zarządu agencji pharmamarketingowej NEKK należącej do Grupy NEUCA. Zastąpił na tym stanowisku Małgorzatę Skorwider.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rafal-staszkiewicz-na-czele-agencji-marketingu-farmaceutycznego-nekk,396624,artykul.html

Rafał Staszkiewicz to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od kilkunastu lat związany jest z branżą digital/mobile. Od ponad 20 lat pracuje na stanowiskach managerskich związanych z marketingiem i rozwojem biznesu. Szlify marketingowe zdobywał zarówno po stronie biznesu, mediów, konsultingu jak i agencji. Kierował marketingiem, e-biznesem i zarządzał innowacyjnymi start-up’ami dla m.in. Kulczyk Holding, Infor Biznes, Grupy Integer.pl/EBS czy ARC Europe Polska. Tak bogate doświadczenie nowego CEO NEKK gwarantuje agencji nowe przyspieszenie i intensywny rozwój.

Moim głównym celem jest rozwijać kompetencje NEKK w obszarze digitalowym tak żeby jeszcze intensywniej wykorzystać potencjał agencji – jesteśmy obecnie jedną z kluczowych firm marketingu farmaceutycznego. Mamy wszelkie zasoby i wiedzę by skutecznie i kompleksowo wspierać większość marek rynku zdrowia, zarówno tych kierowanych do specjalistów jak i pacjentów.” - powiedział Rafał Staszkiewicz, CEO agencji NEKK.

Prywatnie, Rafał Staszkiewicz jest miłośnikiem żeglarstwa, windsurfingu, kultury japońskiej i muzyki jazzowej. W wolnych chwilach ćwiczy, biega z psem i gra na ulubionym Fenderze.

Źródło: NEKK

Dodatkowe informacje:

NEKK to agencja reklamowa której oferta skoncentrowana jest na szeroko rozumianym rynku ochrony zdrowia oraz marketingu farmaceutycznym. Od blisko 14 lat realizuje projekty sprzedażowe i wizerunkowe dla branży pharma. NEKK to ponad 50 doświadczonych specjalistów, którzy pod jednym dachem łączą kompetencje w kluczowych obszarach: strategia i analiza, eventy, programy edukacyjne, kreacja, produkcja dtp, copywriting, korekta, oraz obsługa klienta. Tak kompleksowy zakres kompetencji pozwala przyjąć szerszą perspektywę w myśleniu o tym, co jest możliwe w marketingu farmaceutycznym.
Klienci NEKK to przekrój różnorodnych podmiotów: zarówno duże koncerny farmaceutyczne, kliniki medyczne, czy stowarzyszenia lekarskie. W ostatnim czasie NEKK prowadził m.in. projekty dla Merck Group,, Novascon Pharmaceuticals, Bayer, Biofarm, Bioderma, Angelini Pharma, Apotex Polska, Synoptis Pharma, NEKK prowadzi także stałą obsługę marek Grupy NEUCA.


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: AdNews

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764