logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rafał Wasyluk w jury The Extraordinary Awards

  PR 23.10.2020, przeczytano 353 razy
ilustracja

Rafał Wasyluk, head of EMEA Commerce Centre of Excellence w VMLY&R Poland, zasiadł w jury The Extraordinary Awards - nowego konkursu organizowanego przez holding WPP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rafal-wasyluk-w-jury-the-extraordinary-awards,388923,artykul.html

The Extraordinary Awards to konkurs przeprowadzany wewnątrz struktur WPP, której częścią jest VMLY&R. Wszystkie agencje należące do holdingu mają co roku szansę konkurować o miano najlepszych w pięciu kategoriach: Creative Transformation (Grand Prix), Communications, Experience, Commerce oraz Technology. Nagrody przyznane zostaną wybitnym pracom reklamowym, które przyczyniły się do wzrostu biznesu i wartości marek klientów oraz umocniły pozycję WPP na globalnym rynku reklamowym.

- Kreatywność to coś więcej niż świetny pomysł i przejawia się na wiele różnych sposobów w całej naszej organizacji. Ma moc wprowadzania zmian - w sposobie, w jakim ludzie czują, myślą i zachowują się - oraz do transfomowania biznesu. The Extraordinary Awards zostały stworzone, by uhonorować najlepsze prace i twórców za nimi stojącymi ze wszystkich agencji holdingu WPP. - Mark Read, CEO, WPP

Jury konkursu stanowią eksperci z całego holdingu WPP szczycący się ogromnym doświadczeniem w swojej kategorii. Ocenią oni zgłoszenia pod kątem siły insightu, oryginalności idei kreatywnej, błyskotliwości wykonania i biznesowych wyników.

Rafał Wasyluk wszedł w skład grupy jurorskiej w kategorii Commerce. Będzie oceniał kampanie w pierwszym etapie obrad konkursowych. Oprócz eksperta VMLY&R zasiadają w niej przedstawiciele takich firm holdingu WPP jak: AKQA, Geometry, Mindshare, Wavemaker, Wunderman Thompson.

Zwycięzców poznamy w połowie grudnia 2020 roku.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strategia marketingowa firmy MEWA okazała się przekonująca dwukrotnie – jury konkursu Effie Awards i konkursu BoB-Awards przyznały firmie brązową statuetkę za aktualną kampanię marketingową.
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 podczas finału konkursu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą" poznamy kolejnego laureata Nagrody im. Krzysztofa Millera za najlepszy materiał fotograficzny roku oraz w kategorii „Wolność, solidarność, tolerancja". Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia, a prezentacji towarzyszyć będą rozmowy z...
Po raz czwarty z rzędu reklamy banku Credit Agricole zostały nagrodzone w konkursie niezależnej kreacji reklamowej Kreatura. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych w Polsce.
W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Europe w kategorii Best of Europe - FMCG znalazła się kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK. To jedyny projekt z Polski nominowany w tej edycji konkursu.
W tegorocznym konkursie Klubu Twórców Reklamy (KTR) agencja VMLY&R Poland zdobyła 9 nagród i zajęła 2 miejsce w rankingu kreatywności polskich agencji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764