logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network

  PR 18.03.2019, przeczytano 222 razy

1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rafal-wolnomiejski-na-czele-pionu-commercial-w-dentsu-aegis-network,381699,artykul.html

Rafał Wolnomiejski ma ponad 20 letnie doświadczenie na rynku mediowym w Polsce. Przez ostatnie 10 lat pełnił funkcje w zarządzie w GroupM/WPP oraz w spółkach wchodzących w skład grupy. W nowej roli w Dentsu Aegis Network Polska będzie przewodził pionowi Commercial, dostarczając zintegrowane i innowacyjne rozwiązania, które budują i rozwijają marki klientów.

Pion Commercial, na czele którego od kwietnia br. stanie Rafał Wolnomiejski skupia w sobie szerokie kompetencje związane z planowaniem mediów (klasycznych i digitalowych), z marketingiem online, produkcją filmową i usługami bazującymi na big data oraz investment. Tworzą go domy mediowe Carat i Vizeum, multidyscyplinarny zespół dentsu X, Amnet zajmujący się obszarem programmatic, Amplifi odpowiedzialny za investment, iProspect skupiający kompetencje marketingu online, Dentsu Data Services - komórka analityczna zajmująca się usługami i badaniami w obszarze Big Data, studio filmowe Propeller film jak również The Story Lab – nowy podmiot zajmujący się telewizyjnymi formatami rozrywkowymi.

- Cieszę się z przyjścia Rafała. Głęboko wierzę, że bazując na dotychczasowych dokonaniach wniesie on swoje ogromne doświadczenie i energię, dzięki którym będziemy mogli kontynuować nasz proces transformacji i dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania. - Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska

- W moim odczuciu Dentsu to niekwestionowany lider innowacji na polskim rynku marketingowym i świetnie dopasowany do jego realiów. Cieszę się, że dołączam do zespołu o tak olbrzymim potencjale, doświadczeniu i ambicji jak również o tak rozbudowanym zapleczu produktowym oraz technologicznym. - Rafał Wolnomiejski, nowy Chief Commercial Officer grupy Dentsu Aegis Network Polska.

Arkadiusz Szulc ustępuje ze stanowiska ze względu na decyzję o kontynuacji kariery poza strukturami Dentsu Aegis Network Polska. Szulc był związany z grupą przez 14 lat. Karierę rozpoczynał w domu mediowym Carat, kolejne lata spędził w Hypermedia/Isobar, spółce Dentsu Aegis Network i Amplifi odpowiedzialnej za obszar negocjacji, programmatic buying oraz inwestycje w content. Rok temu objął funkcję Chief Commercial Ofiicera, pełnił również rolę członka zarządu domów mediowych Carat i Vizeum.

- Dziękuję Arkowi za wieloletnią pracę i wzmocnienie kompetencji Dentsu w obszarze mediów oraz inwestycji. Dzięki niemu Pion Commercial Dentsu znajduje się dziś w bardzo dobrej kondycji i z olbrzymimi perspektywami dalszego rozwoju. - Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska

Źródło: Dentsu Aegis Network

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764