logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rainbow: kolejna odsłona kampanii Lato 2019

  PR 15.04.2019, przeczytano 161 razy

Biuro podróży Rainbow rozpoczęło promocję Last Minute - „rabat do 50%” w ramach oferty Lato 2019.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rainbow%3A-kolejna-odslona-kampanii-lato-2019,382101,artykul.html

Reklama kontynuuje format rozpoczęty jesienią i porównuje wakacje z Rainbow do filmowej historii pełnej przeżyć. Przygotowana przez Fat Baby multimedialna kampania ma na celu przekonać Klientów, że należy się pospieszyć – bo najlepsze oferty szybko znikają!

Wybór kierunków wczasowych na Lato 2019 jest ogromny i obejmuje praktycznie cały basen Morza Śródziemnego od Portugalii po Turcję i od Bułgarii po Tunezję. Po raz pierwszy Rainbow oferuje też wypoczynek na greckich wyspach Lesbos i Kalymnos gdzie ciągle można poczuć prawdziwą grecką gościnność, a turystyczne miejscowości ciągle zachowały swój nadmorski urok. Nowością na Lato 2019 jest też orientalny Muskat w Omanie który zachwyca położeniem między górami a morzem oraz czystością i zielenią. Z dalszych kierunków klienci mogą wybrać karaibski szlagier - Dominikana z pięknymi plażami i doskonałej jakości hotelami - coś dla wszystkich którzy kochają tropikalne wyspy.

Działania promocyjne obejmują swym zasięgiem: ogólnopolską telewizję, internet, VOD, kino, OOH, materiały reklamowe w oddziałach Rainbow oraz biurach podróży sprzedających oferty touroperata. Kampania prowadzona jest na poziomie ogólnopolskim i lokalnym.

Źródło: Rainbow

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764