logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rajapack na Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017

  PR 27.02.2017, przeczytano 1074 razy
ilustracja

Już za tydzień w Centrum Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo RAJAPACK, dystrybutor z najbogatszą ofertą materiałów opakowaniowych na polskim rynku, zaprezentuje swoje nowe propozycje produktowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rajapack-na-targach-techniki-pakowania-i-opakowan-warsaw-pack-2017,31609,artykul.html

To już druga edycja WARSAW PACK. Przez trzy targowe dni – od 7 do 9 marca – ponad 180 wystawców udostępni gościom targów praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i magazynów logistycznych.

- Na Targach Techniki Pakowania i Opakowań zaprezentujemy ofertę skrojoną na miarę potrzeb nowoczesnego przedsiębiorstwa z rozbudowaną siecią logistyczną. W ostatnim czasie powiększyliśmy gamę produktów magazynowych o nowe pojemniki, wózki, paleciaki, owijarki i drobne akcesoria, które usprawniają funkcjonowanie firm produkcyjnych i dostawczych. Na szczególną uwagę zasługują kartony z automatycznym dnem, pozwalające znacznie zredukować czas pakowania towarów – mówi Jarosław Kamiński, Dyrektor Zarządzający RAJAPACK Polska.

Specjaliści RAJAPACK przedstawią wiele bestsellerowych produktów firmy, z oferty liczącej ponad 2200 pozycji – kartony pocztowe RAJAPOST, koperty bąbelkowe RAJABUL, taśmy samoprzylepne RAJATAPE, kieszenie kurierskie RAJALIST, woreczki strunowe RAJAGRIP, folię stretch, tuby czy folię bąbelkową. Goście odwiedzający stanowisko RAJAPACK będą mieli również okazję zobaczyć, jak działają najnowsze maszyny z kategorii RAJASYSTEM m.in. urządzenie Geami WrapPak służące do produkcji estetycznego wypełniacza papierowego o strukturze plastra miodu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska numer 92.

Źródło: RAJAPACK

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki finansowe Stora Enso za 3. kwartał 2019
Stora Enso poinformowała o wynikach finansowych za 3. kwartał  br. Przychody ze sprzedaży zrealizowanej przez grupę wyniosły w nim 2,402 mld euro, zaś zysk operacyjny EBIT zamknął się kwotą 231 mln euro. Firma odnotowała wysoki poziom przepływów gotówkowych z działalności operacyjnej, które osiągnęły poziom 488 mln euro, przy 457 mln euro w analogicznym okresie ub.r. Po...
Prezentacja rozwiązań Api na konferencji „Bezpieczne Opakowanie”
Firma API Group po raz pierwszy wzięła udział w charakterze partnera i sponsora konferencji „Bezpieczne Opakowanie”. Wydarzenie, organizowane dorocznie przez miesięczniki Opakowanie i Poligrafika, tym razem odbywało się w dniach 14-15 listopada we Wrocławiu. Spotkanie, w którym wzięło udział ok. 200 osób reprezentujących polską i zagraniczną branżę opakowań, stało się...
Future Book Forum 2019: innowacje w branży wydawniczej
Czołowi wydawcy, producenci i dystrybutorzy książek spotkają się w tym tygodniu w Monachium (Niemcy, 20-21 listopada 2019 r.) na dorocznym Future Book Forum, organizowanym przez Canon. Hasłem bieżącej edycji spotkania jest „Grow with communities”, odnoszące się do budowania społeczności i ich angażowania wokół działalności wydawniczej.
XLIII Poligraficzne Konfrontacje: relacja
Innowacje, innowacje, innowacje! To hasło zdominowało w ostatnich wszystkie działania przedsiębiorstw w zakresie procesu ubiegania się o fundusze europejskie. Podczas XLIII Konfrontacji Poligraficznych zostały omówione nie tylko najważniejsze zasady ubiegania się unijne środki oraz szczegółowe harmonogramy uruchamiania konkursów ale również od strony praktycznej zostały...
Pierwszy Master Blanker w Polsce
Laserck Corporation, japoński producent offline’owych maszyn do blankingu, zawarł umowę dotyczącą wyłącznej dystrybucji na terenie Polski z MMDS Machines. Współpraca rozpoczęła się instalacją Master Blanker BLK w warszawskiej drukarni Dot2Dot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764