WIADOMOŚCI

Rajapack z certyfikatami ISO: 9001 i 14001

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 09.01.2017, przeczytano 313 razy
ilustracjastrzałka
Rajapack z certyfikatami ISO: 9001 i 14001

22 grudnia firma RAJAPACK otrzymała certyfikaty ISO: 9001 i 14001, potwierdzające ukończenie procesu wdrożenia obydwu międzynarodowych standardów. System zarządzania firmy w zakresie świadczenia usług z obszaru handlu hurtowego opakowaniami zapewnia najlepszą jakość i jednocześnie chroni środowisko.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rajapack-z-certyfikatami-iso:-9001-i-14001,31027,artykul.html

- RAJAPACK, jako dystrybutor materiałów opakowaniowych z najszerszą ofertą dostępną na polskim rynku, jest partnerem firm min. z branży kurierskiej, logistycznej, farmaceutycznej, automatycznej czy elektronicznej, a także wielu sklepów internetowych. Od roku realizujemy również zamówienia od klientów z Czech i Słowacji. Firmy korzystające z naszej oferty opakowań wysyłkowych i systemów do produkcji wypełniaczy stawiają na bezpieczeństwo przesyłek, optymalizację czasu realizacji zamówień i na budowanie pozytywnego doświadczenia klienta. Jakość świadczonych przez nas usług ma znaczący wpływ na realizację tych celów. Mamy świadomość tej odpowiedzialności, a wdrożone międzynarodowe standardy pozwolą nam prowadzić działalność z jeszcze większą troską o jakość i środowisko. Jesteśmy przekonani, że stała analiza i udoskonalenie współpracy jest najlepszą metodą budowania wartościowego partnerstwa biznesowego – mówi Jarosław Kamiński, Dyrektor Zarządzający RAJAPACK POLSKA.

Norma ISO: 9001 określa wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w firmie. W trakcie jej wdrażania optymalizowane są wszystkie procesy wewnątrz przedsiębiorstwa. Norma ta ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnianie wymagań klientów, przyjęcie podejścia procesowego, monitorowanie skuteczności procesów i ciągłe ich doskonalenie.

Z kolei w normie ISO: 14001 Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania określające systematyczny nadzór nad działaniami mającymi wpływ na środowisko. Definicja polityki środowiskowej w oparciu o wspomniany standard pomaga firmie wyznaczyć cele i zadania na rzecz ochrony środowiska, a także śledzić efekty tych działań.

Źródło: RAJAPACK POLSKA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 21.11.2017, 130 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone