logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ramy banerowe Klemp System Premium: Grafika i więcej nic

  PR 09.01.2019, przeczytano 309 razy
ilustracjastrzałka

Producent konstrukcji reklamowych Reklamowekonstrukcje.pl w tym roku wprowadził na rynek ulepszoną wersję ram banerowych Klemp System Premium. Udoskonalenie ma na celu wyeksponowanie wyłącznie grafiki, treści prezentowanego banera bez widocznych części konstrukcyjnych oraz mocowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ramy-banerowe-klemp-system-premium%3A-grafika-i-wiecej-nic,380730,artykul.html

Reklamowekonstrukcje.pl prowadzą produkcję i sprzedaż ram banerowych Klemp System od trzech lat, które zostały zaakceptowane i entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Produkt wciąż cechuje niesłabnące zainteresowanie wśród klientów. Ze strony bardziej wymagających pojawiały się zapytania o wersję ram bez widocznych napinaczy banera. W odpowiedzi na zgłaszane potrzeby powstała zmodernizowana wersja systemu Klemp System, co zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży nowego systemu Klemp Premium w tym roku.

ilustracjastrzałka

Niewidoczne ramy można wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a sam system jest dostosowany do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach. Materiał banerowy jest równomiernie rozciągnięty na niewidocznej ramie. Brzegi banera wraz z oczkami zachodzą na tylną część ramy, przez co nie rzucają się w oczy. Na pierwszym planie występuje jedynie grafika.

ilustracjastrzałka

Klemp Premium jest rozwiązaniem mającym zastosowanie szczególnie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Mogą pełnić funkcję tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu, a baner musi być zaoczkowany. Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów, w tej materii także nie występują ramy ograniczające.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Reklamowekonstrukcje.pl

www.reklamowekonstrukcje.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: ambientmarketin

(Krzysztof Tomys)

ambientmarketin o sobie:

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu. Nasz główny produkt to konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu - Reklamowekonstrukcje.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na tej drukarce wielkoformatowej Mutoh powstają… maty podłogowe
Firma Flocmat korzysta z drukarek sublimacyjnych japońskiej marki Mutoh do produkcji… spersonalizowanych mat podłogowych. Poznajcie kolejną historię sukcesu druku cyfrowego.
Panasonic na ISE 2019
W tym roku Panasonic zaprezentuje podczas targów ISE swoje najnowsze technologie audio-wizualne dla branży rozrywkowej, edukacyjnej, do pokazów publicznych, prezentacji firmowych i pracy grupowej. Podczas wydarzenia firma stworzy m.in supernowoczesną ulicę handlową i futurystyczną salę lekcyjną.
Podczas tegorocznej edycji targów ISE Ricoh zaprezentuje najnowsze rozwiązania ułatwiające współpracę, urządzenia i systemy dla sal konferencyjnych oraz z zakresu digital signage. Uczestnicy targów będą mogli m.in. poznać możliwości autorskiego oprogramowania Smart Meeting Assistant i jako pierwsi przetestować najnowszą serią monitorów interaktywnych....
Arkady Wrocławskie z nową linia kreatywną
Arkady Wrocławskie konsekwentnie realizują nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi. Zlokalizowane w samym sercu Wrocławia centrum handlowe zaprezentowało właśnie linię kreatywną inspirowaną dziecięcymi kolorowankami. Działaniom Arkad Wrocławskich w 2019 roku towarzyszyć będzie też claim: „otwarte na rodziny”.
Prowly z Chief People & Culture Officerem
Prowly, firma technologiczna oferująca rozwiązania dla branży PR, zacieśnia współpracę z Izą Klat, która dołącza do zespołu jako Chief People & Culture Officer. Wcześniej związana m.in. z Google, wspiera teraz coachingowo i doradczo startup Joanny Drabent i Sebastiana Przyborowskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone