logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ramy banerowe Klemp System Premium: Grafika i więcej nic

  PR 09.01.2019, przeczytano 387 razy
ilustracjastrzałka

Producent konstrukcji reklamowych Reklamowekonstrukcje.pl w tym roku wprowadził na rynek ulepszoną wersję ram banerowych Klemp System Premium. Udoskonalenie ma na celu wyeksponowanie wyłącznie grafiki, treści prezentowanego banera bez widocznych części konstrukcyjnych oraz mocowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ramy-banerowe-klemp-system-premium%3A-grafika-i-wiecej-nic,380730,artykul.html

Reklamowekonstrukcje.pl prowadzą produkcję i sprzedaż ram banerowych Klemp System od trzech lat, które zostały zaakceptowane i entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Produkt wciąż cechuje niesłabnące zainteresowanie wśród klientów. Ze strony bardziej wymagających pojawiały się zapytania o wersję ram bez widocznych napinaczy banera. W odpowiedzi na zgłaszane potrzeby powstała zmodernizowana wersja systemu Klemp System, co zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży nowego systemu Klemp Premium w tym roku.

ilustracjastrzałka

Niewidoczne ramy można wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a sam system jest dostosowany do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach. Materiał banerowy jest równomiernie rozciągnięty na niewidocznej ramie. Brzegi banera wraz z oczkami zachodzą na tylną część ramy, przez co nie rzucają się w oczy. Na pierwszym planie występuje jedynie grafika.

ilustracjastrzałka

Klemp Premium jest rozwiązaniem mającym zastosowanie szczególnie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Mogą pełnić funkcję tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu, a baner musi być zaoczkowany. Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów, w tej materii także nie występują ramy ograniczające.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Reklamowekonstrukcje.pl

www.reklamowekonstrukcje.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: ambientmarketin

(Krzysztof Tomys)

ambientmarketin o sobie:

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu. Nasz główny produkt to konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu - Reklamowekonstrukcje.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania #zespolkolorowychskarpetek: Jak wygląda życie z zespołem Downa?
21 marca ruszyła ogólnopolska kampania edukacyjna z okazji Światowego Dnia Osób z zespołem Downa. Akcja ma celu uświadomienie Polakom, że osoby z zespołem Downa mają takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne. Oczekują szacunku, tolerancji i akceptacji.
Scream your own name: Prowokacyjna kampania na rekordowym billboardzie
Gadżety erotyczne rzadko trafiają na do mediów „głównego nurtu” i na eksponowane nośniki reklamy. Agencja The Garden zdołała jednak umieścić reklamę zabawki erotycznej dla pań na billboardzie przy jednej z najbardziej ruchliwych autostrad w rejonie Toronto w Kanadzie.
Katarzyna Kruszewska: Head of Creative Team w Scholz & Friends Warszawa
Katarzyna Kruszewska objęła stanowisko Head of Creative Team w agencji Scholz & Friends Warszawa (Grupa S/F). Kruszewska przechodzi bezpośrednio z Saatchi & Saatchi IS, gdzie przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję Head of Editorial.
Bartek Popławski w K2 Precise
Bartek Popławski obejmuje funkcję Communications & Business Directora. Pokieruje częścią zespołu client service odpowiedzialną za obsługę marek DANONE.
Zaprojektuj Plakat na Eurowybory: Akcja Goethe-Institut
Nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego będą mieć ogromny wpływ na to, w jakiej Europie będziemy żyć. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej osób wzięło w nich udział. Goethe-Institut udostępnia swoją platformę dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć i udostępnić plakat zachęcający do udziału w Eurowyborach 26 maja 2019...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764