logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ramy banerowe Klemp System Premium: Grafika i więcej nic

  PR 09.01.2019, przeczytano 483 razy
ilustracjastrzałka

Producent konstrukcji reklamowych Reklamowekonstrukcje.pl w tym roku wprowadził na rynek ulepszoną wersję ram banerowych Klemp System Premium. Udoskonalenie ma na celu wyeksponowanie wyłącznie grafiki, treści prezentowanego banera bez widocznych części konstrukcyjnych oraz mocowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ramy-banerowe-klemp-system-premium%3A-grafika-i-wiecej-nic,380730,artykul.html

Reklamowekonstrukcje.pl prowadzą produkcję i sprzedaż ram banerowych Klemp System od trzech lat, które zostały zaakceptowane i entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Produkt wciąż cechuje niesłabnące zainteresowanie wśród klientów. Ze strony bardziej wymagających pojawiały się zapytania o wersję ram bez widocznych napinaczy banera. W odpowiedzi na zgłaszane potrzeby powstała zmodernizowana wersja systemu Klemp System, co zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży nowego systemu Klemp Premium w tym roku.

ilustracjastrzałka

Niewidoczne ramy można wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a sam system jest dostosowany do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach. Materiał banerowy jest równomiernie rozciągnięty na niewidocznej ramie. Brzegi banera wraz z oczkami zachodzą na tylną część ramy, przez co nie rzucają się w oczy. Na pierwszym planie występuje jedynie grafika.

ilustracjastrzałka

Klemp Premium jest rozwiązaniem mającym zastosowanie szczególnie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Mogą pełnić funkcję tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu, a baner musi być zaoczkowany. Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów, w tej materii także nie występują ramy ograniczające.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Reklamowekonstrukcje.pl

www.reklamowekonstrukcje.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: ambientmarketin

(Krzysztof Tomys)

ambientmarketin o sobie:

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu. Nasz główny produkt to konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu - Reklamowekonstrukcje.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Tak pachnie blask: Kampania zapachów W.Kruk
W.KRUK debiutuje z autorską kolekcją zapachów inspirowanych najrzadszymi kamieniami świata oraz ich szeroką komunikacją w mediach. Pierwsza kompleksowa kampania reklamowa W.KRUK w kategorii pozajubilerskiej rusza 12 września br.
Zmiany klimatu prowadzą do coraz bardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych. Przyzwyczailiśmy się do tego, że Jarosław Kret znakomicie nas z nimi zapozna i ostrzeże zawczasu. Teraz ma również inną rolę – w kampanii reklamowej pokazuje, że urządzenia przeciwzalewowe firmy KESSEL pozwalają nam przed nimi właściwie się zabezpieczyć.
Znamy już program IV Konferencji Forum Druku 3D
8 października w hali EXPO Kraków odbędzie się IV Konferencja Forum Druku 3D. Wydarzenie to jedyna taka impreza w Polsce poświęcona przemysłowym zastosowaniom technologii drukowania, skanowania i projektowania 3D. Co w tym roku znalazło się w programie konferencji?
„Prowadzisz? Odłóż telefon” – PZU rozpoczyna nową kampanię społeczną
Średnio co kwadrans dochodzi w Polsce do wypadku na drodze. Nawet co czwarty, według szacunków Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, jest spowodowany korzystaniem podczas jazdy z telefonu komórkowego.
Agencja Result Media wygrała przetarg na obsługę kampanii Google Ads organizowany przez niemiecką markę Vexcash.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764