logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ramy banerowe Klemp System Premium: Grafika i więcej nic

  PR 09.01.2019, przeczytano 428 razy
ilustracjastrzałka

Producent konstrukcji reklamowych Reklamowekonstrukcje.pl w tym roku wprowadził na rynek ulepszoną wersję ram banerowych Klemp System Premium. Udoskonalenie ma na celu wyeksponowanie wyłącznie grafiki, treści prezentowanego banera bez widocznych części konstrukcyjnych oraz mocowań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ramy-banerowe-klemp-system-premium%3A-grafika-i-wiecej-nic,380730,artykul.html

Reklamowekonstrukcje.pl prowadzą produkcję i sprzedaż ram banerowych Klemp System od trzech lat, które zostały zaakceptowane i entuzjastycznie przyjęte przez rynek. Produkt wciąż cechuje niesłabnące zainteresowanie wśród klientów. Ze strony bardziej wymagających pojawiały się zapytania o wersję ram bez widocznych napinaczy banera. W odpowiedzi na zgłaszane potrzeby powstała zmodernizowana wersja systemu Klemp System, co zaowocowało wprowadzeniem do sprzedaży nowego systemu Klemp Premium w tym roku.

ilustracjastrzałka

Niewidoczne ramy można wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a sam system jest dostosowany do umieszczenia na wszelkiego rodzaju ścianach. Materiał banerowy jest równomiernie rozciągnięty na niewidocznej ramie. Brzegi banera wraz z oczkami zachodzą na tylną część ramy, przez co nie rzucają się w oczy. Na pierwszym planie występuje jedynie grafika.

ilustracjastrzałka

Klemp Premium jest rozwiązaniem mającym zastosowanie szczególnie w sytuacjach wymagających częstej zmiany dekoracji. Mogą pełnić funkcję tablic informacyjnych w miejscach ogólnodostępnych. Ramy dostarczane są w elementach do samodzielnego montażu, a baner musi być zaoczkowany. Klemp Premium został zaprojektowany jako praktyczne rozwiązanie z wytrzymałymi i trwałymi elementami wielokrotnego użycia. Istnieje możliwość zamawiania dowolnych wymiarów, w tej materii także nie występują ramy ograniczające.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Reklamowekonstrukcje.pl

www.reklamowekonstrukcje.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: ambientmarketin

(Krzysztof Tomys)

ambientmarketin o sobie:

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem powierzchni reklamowych zarówno małego i wielkiego formatu. Nasz główny produkt to konstrukcje reklamowe do samodzielnego montażu - Reklamowekonstrukcje.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zaprojektuj Plakat na Eurowybory: Podsumowanie akcji
W marcu informowaliśmy o inicjatywie Goethe Institut, który postanowił wesprzeć ideę udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego tworząc internetową platformę dla wszystkich, którzy chcą stworzyć i udostępnić plakat zachęcający do udziału w Eurowyborach. Dziś, w dniu głosowania, prezentujemy efekty tej akcji.
Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
Olympus Tough TG-6: aparat kompaktowy gotowy na każdą przygodę
Olympus TG-6 to najnowszy, jeszcze bardziej funkcjonalny, kompaktowy aparat Tough. Tak jak inne modele z tej serii jest wodoodporny, a także odporny na pył, kurz, mróz, wstrząsy, upadki i zgniatanie. Wytrzymały TG-6 został wyposażony w system czujników, pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły fotografowanych obiektów, gwarantuje doskonałą kolorystykę...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764