logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ranking cytowań w styczniu 2019

  PR 25.02.2019, przeczytano 161 razy
ilustracjastrzałka

Z opracowania wynika, że liderem cytowań wśród dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (284), za nią: Rzeczpospolita (191) oraz Super Express (130). Wśród dzienników regionalnych na pierwszym miejscu znalazł się Dziennik Bałtycki (38), na drugim – Gazeta Krakowska (11), a na trzecim –Głos Wielkopolski i Dziennik Polski (7). Wśród tygodników ogólnopolskich najczęściej cytowano Politykę (33), Newsweek Polskę (32) i Tygodnik Powszechny (31).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ranking-cytowan-w-styczniu-2019,381373,artykul.html

Ranking cytowań

Dzienniki ogólnopolskie

W styczniu liderem zestawienia w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (284).  Najczęściej odwoływano się do artykułu pt. „Taśmy Kaczyńskiego” z 30 stycznia: „»Kaczyński mnie oszukał« - twierdzi Gerald Birgfellner, austriacki przedsiębiorca związany z rodziną Jarosława Kaczyńskiego. I składa zawiadomienie do prokuratury. Chce zapłaty za prace zlecone przy projekcie budowy w Warszawie przez spółkę Srebrna dwóch »wież bliźniaków«”. Drugie miejsce zajęła Rzeczpospolita (191), a na trzecim uplasował się Super Express (130). Na kolejnych pozycjach znalazły się: Przegląd Sportowy (126), Fakt (116), Dziennik Gazeta Prawna (67), Nasz Dziennik (11), Puls Biznesu (11), Parkiet (11), Gazeta Polska Codziennie (2), Trybuna (1).

Dzienniki regionalne

Wśród dzienników regionalnych na pierwszej pozycji uplasował się Dziennik Bałtycki (38). Drugie miejsce należało do Gazety Krakowskiej (11), a na trzecim miejscu znalazł się Głos Wielkopolski i Dziennik Polski (7).

Tygodniki ogólnopolskie

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszej pozycji znalazła się Polityka (33). Dziennikarze odwoływali się najczęściej do artykułu pt. „Dziki plan”, który ukazał się 16 stycznia na temat polowania na dziki w ramach rządowego planu walki z ASF. Drugie miejsce w naszym rankingu zajął  Newsweek Polska (32), a trzecie należało do – Tygodnika Powszechnego (31).

Ranking cytowań i informacji

Dzienniki ogólnopolskie

Wśród dzienników ogólnopolskich najczęściej pisano o Gazecie Wyborczej (309). Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita (191), a na trzecim Super Express (142). Najwięcej informacji pojawiło się na temat Gazety Wyborczej (25).  

Dzienniki regionalne

Wśród dzienników regionalnych na pierwszym miejscu znalazł się Dziennik Bałtycki (41), na drugim Gazeta Pomorska (18), a na trzecim Gazeta Krakowska (13). Najwięcej informacji pojawiło się na temat Gazety Pomorskiej (13).

Tygodniki ogólnopolskie

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszym miejscu znalazł się tygodnik Newsweek Polska (41), na drugim Polityka (39), a na trzecim Sieci (36). Najwięcej informacji pojawiło się na temat Newsweek Polska i Sieci (9).

Źródło: NEWTON Media Sp. z o.o.

www.newtonmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Połowa Polaków styka się z dezinformacją w sieci
Treści udające rzetelne dziennikarstwo, farmy trolli czy pseudoanonimowe ataki na polityczną konkurencję stają się w sieci coraz częstsze i powszechniejsze. Już ponad połowa Polaków przyznaje, że spotkała się z dezinformacją w internecie – wynika z raportu Pracowni Badań Społecznych NASK. Zdaniem internautów co trzecia informacja jest zmanipulowana....
Rynek nazw domeny.pl 2018
Na koniec 2018 roku łączna liczba nazw w domenie .pl wyniosła blisko 2,6 mln co oznacza wzrost o ponad 20 tys. w stosunku do roku poprzedniego. W roku ubiegłym dziennie rejestrowano średnio prawie 2,5 tys. domen. Wynik ten został osiągnięty dzięki większej liczbie rejestracji, jak również większej odnawialności domen, która wyniosła ponad 65,5% i była najwyższa od 10...
7855 rejestracji w tydzień – nietypowe domeny podbijają świat
35590 to liczba nowych domen z nietypowymi rozszerzeniami, które zostały zarejestrowane  w Polsce do 2 lutego bieżącego roku. Do najpopularniejszych rozszerzeń należą: .online, .xyz, .ovh, .site, .cloud, .app, .shop, .tech, .club oraz .art. Na całym świecie w tym samym czasie zrejestrowano łącznie 26 174 559 nietypowych domen, a do najpopularniejszych należą: .top,...
Portal randkowy Mysugardaddy wkracza na polski rynek
MySugardaddy, największy w Europie niemiecki portal randkowy dla Sugar Daddy´s i Sugar Baby´s, który po sukcesach w Niemczech, Austrii, Szwecji i Anglii wkracza do Polski. Ekskluzywny portal randkowy dla odnoszących sukcesy mężczyzn(Sugar Daddy) i pewnych siebie, atrakcyjnych kobiet(Sugar Baby), wychodzi naprzeciw swym klientom udostępniając swą stronę internetową...
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za kwiecień 2019 r.
Kwiecień na YouTube upłynął użytkownikom pod znakiem muzyki. Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się bowiem reklama płatności Blik z orientalną piosenką. Pozostałe dwie pozycje na podium zajął ING Bank Śląski z Katarzyną Nosowską śpiewającą pozytywne opinie o małych przedsiębiorstwach w ramach akcji Dobry głos dla firm. Czwarte miejsce przypadło zwyciężczyni...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764