logo
WIADOMOŚCI

RE:PL – Polski Rebranding Roku 2017: Zgłoszenia do 26 stycznia

redakcja   04.01.2018, przeczytano 625 razy
ilustracjastrzałka

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do plebiscytu RE:PL – Polski Rebranding Roku 2017. Kandydatury, które powalczą o tytuł najlepszego polskiego rebrandingu można nadsyłać do 26 stycznia 2018.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/re:pl-–-polski-rebranding-roku-2017:-zgloszenia-do-26-stycznia,35012,artykul.html

Już od grudnia ub. roku trwa piąta edycja konkursu RE:PL – Polski Rebranding Roku, organizowanego corocznie przez portal Branding Monitor, którego celem jest wyłonienie najlepszej polskiej zmiany marki i promowanie dobrych praktyk w tym obszarze. Od 4 stycznia 2018 można przesyłać zgłoszenia rebrandingów.

Zwycięzcę wybiorą doświadczeni jurorzy

W stosunku do poprzednich edycji w konkursie zaszło wiele zmian. Najważniejszą z nich jest sposób wyłaniania zwycięscy. Tym razem rebrandingi będą oceniane dwuetapowo – przez elektorów plebiscytu, wybierających 10 najlepszych kandydatur oraz jury, które wyda ostateczny werdykt. Wśród jurorów można znaleźć wiele znanych nazwisk ze świata projektowania i brandingu, co gwarantuje wysoki poziom oceny: http://repl.brandingmonitor.pl/jury/

Zgłoś rebranding do konkursu!

Organizator zadbał także o odpowiednie wsparcie przy zgłaszaniu kandydatur do tytułu. W zgłoszeniu rebrandingu pomocne będą informacje zawarte na stronie zgłoszeniowej dostępnej tutaj: http://repl.brandingmonitor.pl/zgloszenie-kandydatury/. Aby zgłosić kandydaturę należy pobrać formularz i odpowiednio go wypełnić. Czas przyjmowania zgłoszeń mija 26 stycznia 2018 roku, a więc warto już teraz zapoznać się z zasadami i przygotować kandydaturę.

Źródło: Branding Monitor

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Polska Drużyna Narodowa Imagine Cup 2018 wybrana
Za nami 16. edycja lokalnych finałów Imagine Cup. Trzy drużyny: Hacks for Snacks z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, AcomoEye Team z Politechniki Warszawskiej oraz Wavy reprezentująca Politechnikę Łódzką oraz Politechnikę Warszawską, zwyciężyły odpowiednio w kategoriach Artificial Intelligence, Mixed Reality i Big Data. Podium dopełniła drużyna Raccoon Smart Trash z Polsko Japońs...
3 nominacje dla ATS Display w konkursie POPAI France
POPAI France to jeden z największych w Europie konkursów branży materiałów wspierających sprzedaż (POSM). Zgłoszone przez ATS Display produkty po raz kolejny zostały nominowane do nagród głównych w swoich kategoriach.
Laureaci 57. edycji Standout. Light+Building 2018
12 kwietnia 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Light+Building 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.
Design32: Najlepsze dyplomy projektowe ASP
Design 32 to konkurs wyłaniający najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych. Przegląd dyplomowych prac magisterskich organizowany przez ASP w Katowicach jest nie tylko prestiżowym, branżowym wydarzeniem, ale również prezentacją aktualnych tendencji w dizajnie. To już ósma edycja tego wydarzenia.
Ekspozycja Roku 2017: I miejsce dla Extend Vision
W ubiegły piątek, 23 marca 2018, podczas gali MP Power Awards miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Ekspozycja Roku 2017.
 
piątek 20.04.2018, 76 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone