logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reach a Blogger nową firmą członkowską IAB Polska

  PR 12.11.2021, przeczytano 354 razy

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła platforma dla influencerów oraz reklamodawców Reach a Blogger.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reach-a-blogger-nowa-firma-czlonkowska-iab-polska,393731,artykul.html

- Rynek influencer marketingu jest bardzo młody, nawet jak na internet. Ten dynamicznie zmieniający się obszar wymaga wypracowania dobrych praktyk dla wszystkich jego uczestników. Znam IAB Polska z racji współpracy naszej agencji reklamowej Biuro Podróży Reklamy, która nie tylko była przez 10 lat członkiem tej organizacji, ale również jej dostawcą usług kreatywnych i web-developerskich. Jestem zatem przekonany, że teraz przystępując jako Reach a Blogger skorzystamy również na tej współpracy. Mam nadzieję, że dołożymy naszą cegiełkę w zakresie wypracowania rozwiązań korzystnych dla całej branży influencerskiej w Polsce. Liczymy też na to, że skorzystamy z wiedzy wielu renomowanych agencji, które należą do IAB Polska oraz na to, że uda nam się dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców B2B z naszą platformą reachablogger.pl, przez którą zostało zrealizowanych już blisko 18000 współprac między reklamodawcami a influencami. – Robert Sosnowski, CVO, ReachABlogger.pl

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy konsumenci sceptycznie odnoszą się do nowych logotypów marek?
Ponad 40% badanych1 zwraca uwagę na logotypy produktów, które kupuje. Jednak, kiedy marki zmieniają swoją identyfikację wizualną zauważa to zaledwie 15,8% respondentów. Dla łącznie ponad 60% badanych zmiana logo nie jest pozytywnym doświadczeniem. O to, jaki jest stosunek Polaków do identyfikacji graficznej ich ulubionych marek oraz zmian...
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy. Dotychczas współpraca obejmowała aktywacje dla marek Bacardi, Dewar's i Martini.
Do najnowszej kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci sklepów Biedronka zaangażowano prezenterkę telewizyjną Martę Manowską oraz popularne influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. 
Oneplus celebruje 10. urodziny
Marka OnePlus świętuje dziesięciolecie swojego istnienia. Przez dekadę udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkowe produkty, ale także zbudować silną Społeczność. By pokazać, jak ważna dla OnePlus jest więź z fanami, najnowszy model flagowego smartfona OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym opakowaniu.
More Bananas: marketingowy kalendarz adwentowy w wersji online
Jak sami o sobie mówią: na co dzień karmią wiedzą i emocjami. W grudniu postanowili umilić czas oczekiwania na święta. Krakowska agencja marketingowa wypuściła kalendarz adwentowy w wersji online dla wszystkich pasjonatów marketingu. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764