logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reachablogger będzie przyznawał medale za rzetelne informowanie o epidemii

  PR 26.03.2020, przeczytano 76 razy

Plaforma influencerska ReachaBlogger.pl startuje z akcją związaną z szerzącymi się niesprawdzonymi, nierzetelnymi oraz mogącymi szkodzić informacjami związanymi z epidemią koronawirusa. Platforma zrzeszająca ok. 6 tys. twórców, którzy łącznie mają 77 mln followersów, rozpoczyna nagradzanie twórców. Pamiątkowe medale trafią do tych, którzy zapewniają swoim followersom rozrywkę pomagającą rozładowywać stres związany z epidemię, oraz dostarczają informacji w sposób odpowiedzialny i rzetelny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reachablogger-bedzie-przyznawal-medale-za-rzetelne-informowanie-o-epidemii,386261,artykul.html

Akcja „Informuj odpowiedzialnie” zorganizowana przez platformę ReachaBlogger ma na celu zwrócenie uwagi twórców na konieczny profesjonalizm i odpowiedzialność w związku z rolą jaką odgrywają oni dla swoich followersów, a co za tym idzie jak istotny wpływ mają oni na społeczeństwo, które teraz, bardziej niż zwykle, potrzebuje informacji i rozrywki nie tylko ciekawej, ale też rzetelnej i sprawdzonej.

ReachaBlogger będzie nagradzał tych twórców, którzy jego zdaniem wywiązują się z tego zadania znakomicie: będzie przyznawać im (i wysyłać) medale pamiątkowe wraz z listami gratulacyjnymi.

- Na naszej platformie mamy 6 tys twórców, dla których zsumowana liczba followersów to ponad 77 milionów. To duże liczby, a co za tym idzie także duża odpowiedzialność w zakresie komunikacji na temat wirusa COVID-19. W dużej części publikacji obserwujemy dojrzałość i wyważony ton, ale jednak część twórców wciąż publikuje lub szeruje niesprawdzone informacje. Chcemy zachęcić twórców do rzetelnego weryfikowania opinii oraz odpowiedzialnego podejścia do tworzenia kontentu. To ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. W ten sposób, mając w rękach doskonałe narzędzie, influencerzy mogą realnie pomóc społeczeństwu szerząc dobre praktyki, a także dobrego ducha, który jest teraz nam wszystkim bardzo potrzebny - mówi Robert Sosnowski, CVO platformy ReachaBlogger.pl. - Nie jesteśmy ekspertami w zakresie medycyny ani epidemii. Ale naszą rolą jest teraz udzielanie wsparcia społeczeństwu w takim zakresie, w jakim jesteśmy w stanie to robić - dodaje.

Źródło: ReachaBlogger

www.reachablogger.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Maciej Stuhr: „Wiadomości” to obecnie główny program hejterski w Polsce
Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami...
Epidemia koronawirusa nie wpłynęła drastycznie na sprzedaż prasy – wynika z analiz prowadzonych przez Kolportera.
AWR „Wprost” rezygnuje z papieru
Zarząd PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o zmianie modelu wydawniczego swojej spółki zależnej AWR „Wprost” wydawcy portalu wprost.pl i tygodnika „Wprost”.  Od kwietnia treści pod marką Wprost będą publikowane tylko w formie elektronicznej poprzez serwis wprost.pl i w postaci zmienionych e-wydań. Ostatnie wydanie wersji papierowej zaplanowane jest na 30 marca 2020...
Startuje Tarczyński Studio Live
Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
BMW oraz CNN łączą siły i prezentują serię „The Art of Leadership”
W czasach niepewności inspirujący ludzie odgrywają jeszcze ważniejszą rolę w rozwoju społecznym. BMW Group i CNN International Commercial (CNNIC) połączyły siły, aby przedstawić historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764