logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Realme z kampanią launchową na polskim rynku

  PR 09.03.2022, przeczytano 302 razy
ilustracjastrzałka

Z początkiem marca rozpoczęła się kampania brandingowa realme, launchująca markę na polskim rynku. Media TV w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/realme-z-kampania-launchowa-na-polskim-rynku,395030,artykul.html

realme to najszybciej rozwijający się producent smartfonów na świecie. W Polsce firma obecna jest od kwietnia 2020 roku, a już w drugim kwartale 2021 była w TOP 3 dostawców smartfonów w kraju. W wyniku wygranego przetargu, na początku roku, producent ten dołączył do grona klientów Havas Media. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie strategii komunikacji marki oraz zakup mediów.

Z początkiem marca wystartowała kampania TV launchująca i promująca obecność marki w Polsce. Jest ona realizowana poprzez emisję spotów wizerunkowych 30” i 15” w stacjach TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN i ich stacjach tematycznych. W kampanii, która potrwa do końca miesiąca, wykorzystane będą także media digital oraz OOH. Markę na polskim rynku, w zakresie obsługi public relations, wspiera Havas PR Warsaw.

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764