logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rebranding Project Management

  PR 03.12.2023, przeczytano 436 razy
ilustracja

Firma Project Management, koordynująca i optymalizująca realizację inwestycji budowlanych zaprezentowała swoje nowe logo. Nowoczesne i eleganckie, kolorystyką nawiązuje do profesjonalizmu, z jakim firma podchodzi do wykonywania swoich obowiązków. Jak podkreślają jej przedstawiciele, to pierwszy krok ku kompleksowej zmianie identyfikacji wizualnej, która wkrótce zostanie przedstawiona szerokiemu gronu odbiorców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rebranding-project-management,402318,artykul.html

Identyfikacja wizualna firmy odgrywa kluczową rolę w procesie budowania jej wizerunku zarówno wśród jej klientów, jak i środowiska biznesowego. Firma Project Management, która świadczy usługi inwestora zastępczego postanowiła zmienić logo, a tym samym rozpoczynając proces pracy nad nową identyfikacją wizualną.

Nowe logo, ta sama wysoka jakość usług

Jest to pierwszy tej skali rebranding w wieloletniej historii firmy. I jak tłumaczy Andrzej Przesmycki, CEO: Mamy świadomość, jak istotną rolę w dzisiejszych czasach odgrywa identyfikacja wizualna. Wraz ze zmianami rynku konieczne jest podążanie za trendami i pokazywanie, że my także ulegamy ewolucji, dostosowując się do klientów. Monogram wpisany w kwadrat daje wrażenie mocnej, stabilnej i profesjonalnej firmy, a te cechy w naszym odczuciu są obecnie kluczowe dla partnerów biznesowych. Typografia jest prosta i łatwo zapada w pamięć odbiorcom – i tu podobnie jak w naszych projektach postawiliśmy na zasadę „less is more”.

Za projekt logo odpowiada Agencja Commplace, która posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku i udzieliła wsparcia na blisko 350 marek. Realizowała rebranding m.in. dla SM Mońki, Horyzont Inwestycji, czy Halupczok.

Źródło: Project Management

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fielmann z nową odsłoną kampanii „Widzimy Twoje potrzeby”
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla marki Fielmann nową odsłonę kampanii wizerunkowej „Widzimy Twoje potrzeby“. W jej ramach zobaczymy nową komunikację w kanałach digital, w tym kontynuację serii reklam pod hasłem „Za okularami“ oraz działania promocyjne. Kampania potrwa do końca marca. Za mediaplan kampanii odpowiada Zenith...
Boris Manev dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Epson Europe
Nominat zamierza przyspieszyć ewolucję marki Epson w stronę zrównoważonego rozwoju i zwiększać wartość oferowanych przez nią w tym zakresie technologii.
Agencja Cut The Mustard wygrała przetarg i podpisała umowę z Frito Lay Poland, spółką należącą do PepsiCo - jednego z największych na świecie producentów napojów i słonych przekąsek. Agencja przygotuje działania kampanijne dla marek Lay’s Max i Doritos.
Fritz-kola doskonali wizerunek
fritz-kola, pionier na niezależnej scenie napojów typu kola, od 1 kwietnia 2024 r. będzie przyciągać konsumentów w Polsce i za granicą świeżym, nowoczesnym wyglądem. We współpracy z brytyjską agencją projektową Robot Food i ilustratorem Chrisem Mitchellem, marka wprowadza nowe, wyraziste logo. Unowocześnia także wygląd lemoniad fritz-limo oraz uzupełnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764