logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Red Dot Award: Product Design 2019 dla system bezlusterkowego i aparatu Coolpix P1000

  PR 29.03.2019, przeczytano 324 razy

Firma Nikon ma przyjemność poinformować, że jej nowy system bezlusterkowy i aparat COOLPIX P1000 z celownikiem kolimatorowym DF-M1 otrzymały nagrodę „Red Dot Award: Product Design 2019”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/red-dot-award%3A-product-design-2019-dla-system-bezlusterkowego-i-aparatu-coolpix-p1000,381869,artykul.html

Jury składające się ze specjalistów z dziedziny projektowania produktu oceniło ponad 5500 zgłoszeń, biorąc pod uwagę dziewięć kryteriów, takich jak innowacja, funkcjonalność czy trwałość.

Informacje o zwycięskich produktach:

System bezlusterkowy Z firmy Nikon

Nowy system bezlusterkowy został doceniony za innowacje w dziedzinie konstrukcji optycznej oraz technologii bezlusterkowej. System składa się z dwóch aparatów, Z 7 oraz Z 6, które są wyposażone w nowe mocowanie o większej średnicy, a także zgodnych obiektywów NIKKOR Z z doskonałej serii S. Adapter do mocowania FTZ umożliwia fotografowanie aparatami Z przy użyciu obiektywów NIKKOR z mocowaniem F.

Kompaktowy aparat cyfrowy z superzoomem – COOLPIX P1000 i celownik kolimatorowy DF-M1

Aparat COOLPIX P1000 został wyróżniony za wybitne osiągnięcia w dziedzinie inżynierii optycznej. Ze względu na 125-krotny zoom optyczny (odpowiednik 24-3000 mm), największy wśród aparatów kompaktowych, aparat ten stanowi wyjątkową propozycję dla entuzjastów fotografii.

Wraz z aparatem P1000 tegoroczną nagrodę Product Design zdobył celownik kolimatorowy DF-M1. Celownik mocowany na stopce lampy błyskowej pomaga fotografom w korzystaniu z górnego zakresu ogniskowych zoomu w aparacie P1000 i dokładnym śledzeniu obiektów bez patrzenia w wizjer aparatu.

Od 8 lipca 2019 do 30 czerwca 2020 zwycięskie produkty można oglądać na specjalnej wystawie w Red Dot Design Museum w Essen.

Źródło: NIKON Corporation

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wystartował Konkurs Korony Reklamy 2020
Konkurs Korony Reklamy to konkurs wyróżniający najlepsze firmy z branży reklamowej. Organizowany jest podczas targów RemaDays pod patronatem programu Solidni w Biznesie. To ogromna szansa dla firmy na pokazanie się nowym klientom z 11 sektorów targowych RemaDays.
„Mali ratownicy” z Grand Prix na Eventiada IPRA Golden Awards
„Mali Ratownicy”- projekt prowadzony od 3 lat w nadmorskich miejscowościach przez Volkswagena, który uczy dzieci prawidłowego udzielania pierwszej pomocy zdobył Grand Prix w Eventiada IPRA Golden Awards. Ponadto został wyróżniony w kategorii Best Corporate Social Responsibility Campaign. Za realizację projektu były odpowiedzialne agencje EL Padre (event) oraz...
Wedlowskie produkty odniosły sukces w tegorocznych konkursach rynku spożywczego. Konsumenci docenili redesign opakowań kultowych pianek Ptasie Mleczko, a redakcje FMCG nagrodziły linię czekolad gorzkich Premium od E.Wedel. Wyroby marki nagrodzone zostały w plebiscytach: Złota Innowacja FMCG 2019 oraz Certyfikat Dobry Produkt.
Effie: Nestlé Polska wśród najbardziej efektywnych firm 20-lecia
Ten rok był szczególny dla konkursu nagród Effie, ponieważ w Polsce zorganizowano go po raz 20-sty. Z tej okazji przedstawiono 20 Najbardziej Efektywnych Firm, które w ciągu ostatniego 20-lecia wyróżniły się najskuteczniejszą komunikacją marketingową. W tym gronie znalazło się Nestlé Polska. Jednocześnie w konkursie Effie 2019 firma otrzymała dwie nagrody: srebrne Effie w...
Wraz z dojrzewaniem rynku handlu detalicznego w Polsce rosną także oczekiwania konsumentów, którzy stają się coraz bardziej wymagający i nastawieni na oryginalne doświadczenia. Dynamiczny rozwój centrów handlowych i rozszerzanie ich kompetencji poza obszary stricte zakupowe wymagają kreatywności w konkurencji o uwagę klienta. Odpowiedzią firm może być...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764