logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Red8 Advertising i Isobar Polska z kampanią wspierającą otwarcie Park of Poland

  PR 17.10.2019, przeczytano 257 razy
ilustracjastrzałka

Należące do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencje Red8 Advertising i Isobar Polska zwyciężyły w przetargu na przygotowanie kampanii wspierającej otwarcie pierwszego etapu Park of Poland i „Suntago Wodny Świat”, największego zadaszonego parku wodnego w Europie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/red8-advertising-i-isobar-polska-z-kampania-wspierajaca-otwarcie-park-of-poland,384380,artykul.html

Agencje przygotują kampanię ATL, która będzie emitowana w ostatnich miesiącach bieżącego roku.

Pracujące wspólnie zespoły Red8 i Isobaru odpowiadały również za pierwszą odsłonę działań komunikacyjnych Park of Poland – rekrutację do „najlepszej pracy pod słońcem” w ramach której park wodny poszukiwał kandydatów na ratowników. W sierpniu dentsu X zrealizowało event podczas konferencji prasowej z okazji oficjalnego zakończenia prac konstrukcyjnych.

Park of Poland park rozrywki i wypoczynku, który powstaje we wsi Wręcza położonej w gminie Mszczonów. Prace budowlane ruszyły na początku 2017 r., a pierwszy etap projektu, tropikalny park wodny „Suntago Wodny Świat” ma zostać oddany do użytku pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwszy rejs samolotu PLL Lot w malowaniu Śliwki Nałęczowskiej
Samolot w okazjonalnym malowaniu „Śliwka Nałęczowska” wzbił się w przestworza. To efekt kolejnego etapu współpracy między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i spółką Colian w tym roku. „Śliwkowy” Embraer 195 narodowego przewoźnika SP-LNC zadebiutował w nowym malowaniu podczas rejsu do Genewy .
Sanplast zaprezentował nową stroną internetową
Nowy serwis internetowy to doskonały sposób na zapoznanie się z pełną ofertą firmy Sanplast. W łatwy sposób można porównać miedzy sobą parametry i specyfikację poszczególnych artykułów, a następnie wybrać te najbardziej dostosowane do potrzeb, gustu i wymiarów łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe, łatwe do utrzymania w czystości...
O handlu przyszłości na konferencji podczas Targów Retailshow
Tematyka Retail Congress skierowana jest do osób decyzyjnych średniego i wysokiego szczebla, odpowiadających za planowanie, strategię, a także optymalizację procesów i wdrażanie nowych technologii, zarówno w sklepach, jak i całym łańcuchu dostaw. Wystąpienia prelegentów będą atrakcyjne także dla tych, którzy zajmują się tworzeniem przestrzeni...
Sieć niezależnych agencji reklamowych Wecan publikuje coroczny raport Cannual Report 2019
weCAN, sieć niezależnych agencji reklamowych z Europy Środkowej i Wschodniej opublikowała właśnie swoją piątą coroczną publikację zatytułowaną CANnual Report. Grupa Walk, będąca członkiem wspomnianej sieci, przyczyniła się do publikacji, którą zaprezentowano po raz pierwszy na konferencji weCAN w Bukareszcie 7 listopada.
Newbridge Poland inwestuje w nowy wizerunek 3 centrów handlowych
Nowe nazwy, nowe loga i nowa linia kreatywna - tak Newbridge Poland odświeża wizerunek nabytych 2 lata temu centrów handlowych w Toruniu, Łodzi i Krakowie. Pierwsze efekty są już widoczne!
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764