logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Red8 Advertising i Isobar Polska z kampanią wspierającą otwarcie Park of Poland

  PR 17.10.2019, przeczytano 419 razy
ilustracjastrzałka

Należące do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencje Red8 Advertising i Isobar Polska zwyciężyły w przetargu na przygotowanie kampanii wspierającej otwarcie pierwszego etapu Park of Poland i „Suntago Wodny Świat”, największego zadaszonego parku wodnego w Europie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/red8-advertising-i-isobar-polska-z-kampania-wspierajaca-otwarcie-park-of-poland,384380,artykul.html

Agencje przygotują kampanię ATL, która będzie emitowana w ostatnich miesiącach bieżącego roku.

Pracujące wspólnie zespoły Red8 i Isobaru odpowiadały również za pierwszą odsłonę działań komunikacyjnych Park of Poland – rekrutację do „najlepszej pracy pod słońcem” w ramach której park wodny poszukiwał kandydatów na ratowników. W sierpniu dentsu X zrealizowało event podczas konferencji prasowej z okazji oficjalnego zakończenia prac konstrukcyjnych.

Park of Poland park rozrywki i wypoczynku, który powstaje we wsi Wręcza położonej w gminie Mszczonów. Prace budowlane ruszyły na początku 2017 r., a pierwszy etap projektu, tropikalny park wodny „Suntago Wodny Świat” ma zostać oddany do użytku pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna...
24/7Communication wzmacnia kompetencje w sektorze Healthcare
W czerwcu do zespołu agencji 24/7Communication dołączyła Barbara Wyszyńska, która objęła stanowisko Senior Account Managera w zespole dedykowanym pracy z klientami z obszaru Healthcare i Lidera Praktyki Healthcare. Nowa menadżer będzie odpowiedzialna za strategiczne doradztwo i zarządzanie projektami komunikacji korporacyjnej dla Klientów agencji.
Forbet dalej gra z Hutnikiem Warszawa
Hutnik Warszawa porozumiał się w sprawie dalszej współpracy z forBET, jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Umowa zostanie przedłużona na sezon 2020/2021.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764