logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Red8 wygrywa przetarg na obsługę marki Velvet

  PR 02.02.2023, przeczytano 243 razy

Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/red8-wygrywa-przetarg-na-obsluge-marki-velvet,398861,artykul.html

Zakres działań dentsu Polska obejmie komunikację marki Velvet na 2023 i produkcję spotów TVC dla dwóch kategorii produktowych – papieru toaletowego i ręcznika kuchennego Velvet.

- Zespół Red8 przedstawił nam wyróżniającą się i ciekawą ideę kreatywną, która idealnie wpisuje się w obecną strategię naszej marki oraz w sposób atrakcyjny i czytelny komunikuje kluczowe benefity naszych kategorii produktowych. Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie agencji w realizacji kampanii reklamowych to gwarancja sukcesu, Z niecierpliwością czekamy na efekty wspólnej pracy przy tym projekcie – mówi Monika Sypek, Dyrektor Marketingu Velvet CARE.

- Cieszymy się, że kolejna marka obdarza nas zaufaniem. Nasz Zespół został doceniony za profesjonalizm, kreatywność i dużą elastyczność. To dowód na to, że rozumiemy potrzeby Klienta i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na jego oczekiwania. Mamy nadzieję, że współpraca z jednym z największych producentów wyrobów higienicznych w Polsce, będzie efektywna. Nie możemy doczekać się pierwszych realizacji – mówi Elżbieta Ignaczak z dentsu Polska.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764