logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rejestracja na konferencję o Web to Print

  PR 29.08.2014, przeczytano 1042 razy
ilustracjastrzałka

W ramach wydarzeń towarzyszących podczas Festiwalu odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web to Print – Print & Win. Przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią najważniejsze zagadnienia internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rejestracja-na-konferencje-o-web-to-print,22464,artykul.html

Konferencja odbędzie się 10 września 2014 r. (środa), w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Program konferencji:

11.00 – 11:20 MNUMI

Jak zmienia się myślenie o drukarni dzięki systemowi Mnumi.

11.30 – 11:50 digitalprint.pro

Web-to-Print to nie tylko ulotki i wizytówki.

12.00 – 12:20 iwarePRINT

Oferta modułowa systemu iwarePRINT + nowe funkcjonalności systemowe.

12:30 – 12:50 Key2Print

Marketing drukarni internetowej z Key2Print.

Konferencje odbędą się w sali konferencyjnej (I - piętro, Expo XXI). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisy na konferencję: t.rola@oohmagazine.pl lub pod numerem telefonu: + 48 32 206 76 77. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

www.festiwaldruku.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
Podsumowanie 5 edycji konferencji Label Innovations
5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie Targami, które przez wielu uznawane są za najciekawsze wydarzenie branży opakowań w Europie Środkowej....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764