logo
WIADOMOŚCI

Rejestracja na konferencję o Web to Print

  PR 29.08.2014, przeczytano 1019 razy
ilustracjastrzałka

W ramach wydarzeń towarzyszących podczas Festiwalu odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web to Print – Print & Win. Przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią najważniejsze zagadnienia internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rejestracja-na-konferencje-o-web-to-print,22464,artykul.html

Konferencja odbędzie się 10 września 2014 r. (środa), w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Program konferencji:

11.00 – 11:20 MNUMI

Jak zmienia się myślenie o drukarni dzięki systemowi Mnumi.

11.30 – 11:50 digitalprint.pro

Web-to-Print to nie tylko ulotki i wizytówki.

12.00 – 12:20 iwarePRINT

Oferta modułowa systemu iwarePRINT + nowe funkcjonalności systemowe.

12:30 – 12:50 Key2Print

Marketing drukarni internetowej z Key2Print.

Konferencje odbędą się w sali konferencyjnej (I - piętro, Expo XXI). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisy na konferencję: t.rola@oohmagazine.pl lub pod numerem telefonu: + 48 32 206 76 77. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

www.festiwaldruku.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
Ricoh Pro VC70000: System na papier ciągły na Hunkeler Innovationdays 2019
W lutym 2019 roku podczas odbywających się w Lucernie Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh po raz pierwszy zaprezentuje publicznie atramentowy system na papier ciągły Pro VC70000. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa innowacyjna technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu. To rozwiązanie jest obecnie w trakcie procedury...
Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone