GIEŁDA

Wroclaw: Reklama i wszystko co z nią związane

26.09.2017  PrintSauce
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 340

Witam
W branży reklamowej jestem około 14 lat (3 lata w Polsce 11 lat za granica)
Pracuje w programach Corel, Adobe Ilustrator i Photoshop. Obsługuję drukarki solventowe i plottery tnące jak Mimaki ,Summa,Graphtec, Laminarki.
Mam bardzo dobry angielski. Pracowałem przez 5 lat w Walii na stanowisku Kierownik Produkcji w dużej firmie reklamowej. Do moich obowiązków należało: koordynacja projektów przed wdrożeniem ich w proces produkcyjny; sprawdzenie jakości wydruku, dobraniem odpowiednich nośników pod dana reklamę. Prowadziłem produkcję reklam podświetlanych, liter przestrzennych, zgrzewanie banerów, znajomość wszystkich systemów montażowych jak i akcesoriów.
Na ta chwile pracuje w kolejnej firmę reklamowej od 4 lat i są to tez moje ostatnie tygodnie (moja zona z dziećmi wróciła już do polski).
Prowadzę ta firmę, zajmuje sie produkcja, poprawiam projekty, zamawiam materiały, szkole nowych pracowników, zajmuje się klientami.

Wyklejam również samochody folią wylewaną od 9 lat, nie ukrywam ze zrobiłem ich setki (możliwość obejrzenia zdjęć). Posiadam certyfikat 3M (ale zamierzam po powrocie do polski zrobić certyfikat Avery.)

W sierpniu bylem zaproszony do Hiszpanii żeby wyklejc cały 22 metrowy jacht, wszystkie boki w jednym kawałku bez łączeń przy temperaturze 30 stopni (to było wyzwanie) użyłem foli 3M di-noc control-tac film na YOU TUBE,poniżej jest link.

https://youtu.be/MU9oiaLwQNI

Jestem zainteresowany każda pacą lub propozycja
Jeśli ktoś byłby chętny spotkaniem lub nawet popracowaniem razem przez parę dni to będę we Wrocławiu od 30.09. tego miesiąca

Paweł
0570771662 Moj numer polski
grafpa@wp.pl
Pozdrawiam


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama-i-wszystko-co-z-nia-zwiazane,-wroclaw,68904,ogloszenie.html

REKLAMA


Ofertę złożył: PrintSauce
Kontakt: Pawel Mazur

e-mail: pl.signs@hotmail.co.uk

Konto PrintSauce nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
[ Więcej o weryfikacji kont ]

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.

R E K L A M A

Inne ogłoszenia dla lokalizacji "Wroclaw":

Wroclaw: Dam pracę (2)

Wroclaw: Szukam pracy (1)

Wroclaw: Sprzedam (2)

Wroclaw: Kupię (0)

Wroclaw: Dam zlecenie (5)

Wroclaw: Przyjmę zlecenie (1)

Wroclaw: Różności (0)

Wroclaw: Oferty Last minute (0)

Wroclaw: Zamówienia publiczne (0)

 
środa 18.10.2017, 126 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone