logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reklama-teledysk z Garage Kamikaze w roli głównej

  PR 10.06.2021, przeczytano 319 razy
ilustracjastrzałka

Profesjonalni tancerze, wyjątkowa muzyka, kosmiczna scenografia i klubowy klimat – to efekt współpracy marki Seth and Riley’s Garage i amerykańskiego duetu reżyserskiego AGGRESSIVE, który stworzył nową reklamę napojów piwnych Garage.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama-teledysk-z-garage-kamikaze-w-roli-glownej,391846,artykul.html

Reklama marki Seth and Riley’s Garage to efekt wielomiesięcznych prac kreatywnych. Celem było stworzenie wyjątkowego, wyróżniającego się spotu. Nowym dla marki podejściem była współpraca z  duetem reżyserskim z Nowego Jorku – AGGRESSIVE, który ma duże doświadczenie w pracy post produkcyjnej oraz w tworzeniu teledysków.

Główna bohaterka niczym „Alicja w Krainie Czarów” przenosi się z biurowej windy do klubowego świata dobrej zabawy w kosmicznej scenografii. Wyjątkową atmosferę reklamy buduje globalny przebój DISCLOSURE, YOU AND ME.

– Marka Garage chce być blisko pełnoletnich młodych ludzi, inspirować ich i wyznaczać trendy. Garage Kamikaze jest oryginalny, o mniej słodkim, a bardziej kwaskowatym smaku, zamknięty w wyjątkowej butelce. Taki musiał być też sam spot - klimat, muzyka, kosmiczna scenografia. Zapraszamy do niezwykłego świata Garage – mówi Paweł Michalik, Brand Manager Garage w Carlsberg Polska.

Główni aktorzy to absolwenci polskich i zagranicznych szkół tanecznych. Choreografką reklamy jest Monika Błaszczak, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz prestiżowej Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance w Londynie. Odtwórczynią główej roli kobiecej jest Zofia Tomczyk, doskonała tancerka, absolwentka Iceland University of the Arts w Rejkjawiku.

Za produkcję odpowiedzialne było Studio Filmowe OTO. Autor kreacji to agencja BRAINBOX z Krakowa. Reklama jest prezentowana w głównych i tematycznych kanałach telewizji ogólnopolskiej.

 

Źródło: Carlsberg Polska

www.carlsbergpolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764