logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Piastów: Reklamę tworzy się w Grupie

07.02.2014
Oferta ważna do:01.01.2015 godz. 00:00
Odsłon: 631

Na rynku reklamy działamy od 2004 roku – jesteśmy jedną z najstarszych firm w regionie. Od tego czasu z powodzeniem oferujemy naszym Klientom pełną obsługę poligraficzną, informatyczną i fotograficzną. Tworzymy od podstaw systemy identyfikacji wizualnej, projektujemy grafiki reklamowe, strony WWW, reklamę zewnętrzną. Organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe oraz ogólnopolskie kampanie reklamowe. Jedną z naszych specjalności są projekty opakowań oraz wizerunek marek. 20-letnie doświadczenie zaowocowało kreatywnym podejściem z naciskiem na unikalność i spójność wizerunkową. Naszym koronnym atutem są projekty zintegrowane obejmujące projekt graficzny, innowacyjne wzornictwo, materiały sprzedażowe - projekty zawsze traktujemy jako środek wyrazu.
Mieliśmy przyjemność i prawdziwą satysfakcję z współtworzenia takich marek jak :  Hortex, Żubrówka, Karmi,Kasztelan, Bakoma, Słodka Chwila, Maspex Polparma, Warbud, Haribo.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklame-tworzy-sie-w-grupie%2C-piastow,51879,ogloszenie.html

http://grupacreative.pl
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: woyban
Telefon: 22 753 62 80
Kontakt: Krzysztof Frelek
ul. Kasprowicza 6 05-820 Piastów

Konto woyban nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764