logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rekord oglądalności kanału HGTV Home & Garden w sierpniu

  PR 07.09.2020, przeczytano 436 razy
ilustracjastrzałka

Sierpień 2020 okazał się najlepszym w historii kanału HGTV. Stacja odnotowała wynik 0,75 %  SHR (Live + Vosdal) w grupie komercyjnej 16-49, tym samym zdobywając pierwsze miejsce wśród kanałów lifestylowych. Najchętniej oglądany w tym miesiącu był odcinek polskiego programu „House Hunters. Poszukiwacze domów” (3,61 % SHR).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekord-ogladalnosci-kanalu-hgtv-home-and-garden-w-sierpniu,388349,artykul.html

Tej jesieni stacja HGTV przygotowała dla widzów wiele niespodzianek i dwie polskie premiery. W programie „Pomysłowe projekty” poznają Iwonę Durkę. Architektka i projektantka wnętrz dołącza do grona prowadzących stacji. W premierowej serii pomoże bohaterom, którzy znaleźli się we „wnętrzarskich” tarapatach i nie mają żadnego pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie. Udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Kolejną propozycją są „Nieoczywiste miejsca”. Mikrodomy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki, siedliska z kontenerów – już jesienią Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi zwykłych Polaków w niezwykłych wnętrzach.

Oprócz nowości, na widzów czekają również topowe formaty stacji. We wrześniu będą królowały ogródki z nowymi odcinkami „Nowej Mai w ogrodzie” i „Polowania na ogród” oraz nieruchomości z „House Hunters. Poszukiwaczami domów”. W październiku pałeczkę przejmą metamorfozy z nowym sezonem „Zgłoś remont” a także reaktywacją formatu „Para w remont” w zupełnie nowej odsłonie.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta Wyborcza zaprasza na 7. edycję Festiwalu Matematyki
Jak w czasach pandemii uczyć matematyki? Jak wesprzeć dzieci i pomóc im w samodzielnych spotkaniach z królową nauk? „Gazeta Wyborcza” wraz z Fundacją mBanku postara się odpowiedzieć na te pytania podczas 7. edycji Festiwalu Matematyki, który w tym roku odbywa się od 1 do 14 grudnia w serwisie Wyborcza.pl–Wyborcza.pl/matematyka.
Andrzej Stankiewicz został nominowany w kategorii Publicystyka za tekst „Koronawirusowi szulerzy z rządu. W starciu z zarazą polskie państwo skapitulowało”, z kolei Janusz Schwertner walczy o nagrodę w kategorii Reportaż prasowy/ internetowy za „Miłość w czasach zarazy”. Zwycięzców Grand Press 2020 poznamy 8 grudnia.
Maciej Nowakowski od 1 grudnia br. jest zastępca redaktora naczelnego Gazety Stołecznej, a nowym szefem olsztyńskiej redakcji został Norbert Kaczan.  
1 grudnia 2020 r. Bartosz Raj objął stanowisko dyrektora strony głównej i serwisów informacyjnych Gazeta.pl, a Rafał Madajczak został dyrektorem rozwoju marki Gazeta.pl. Oprócz tego w zespole portalu nastąpiły czasowe zmiany, w ramach których obowiązki dyrektora zarządzającego Gazeta.pl przejął Mateusz Aleksandrowicz, a dyrektora programowego portalu -...
Ekstraklasa SA kontynuuje działania w zakresie rozszerzania transmisji rozgrywek u zagranicznych nadawców. Na sezon 2020/21 zostały podpisane umowy obejmujące 17 krajów, w tym najnowszy kontrakt, na bazie którego polskie mecze są pokazywane w Indonezji i Timorze Wschodnim. Ligowa spółka przedłuża też umowy na kolejne lata z dotychczasowymi partnerami....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764