logo
WIADOMOŚCI

Rekordowa edycja konkursu Super Gift – 96 zgłoszeń

Mateusz Zawiślak  PR 10.08.2017, przeczytano 388 razy
ilustracjastrzałka
Strefa do głosowania na Nagrodę Publiczności podczas FestiwalMarketingu.pl 2016

Konkurs Super Gift stanowi doskonałą formę promocji dla całej branży artykułów promocyjnych. Dla zgłaszających to oczywiście świetna forma zaprezentowania swoich topowych produktów i nowości, natomiast agencje reklamowe i klienci końcowi mogą zapoznać się z ciekawymi propozycjami i znaleźć wyjątkowe inspiracje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowa-edycja-konkursu-super-gift-–-96-zgloszen,33379,artykul.html

Tegoroczna odsłona Super Gift była wyjątkowa - do konkursu zgłoszono 96 produktów (ponad 50% więcej niż w roku ubiegłym). Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko zgłaszających, ale i głosujących. Po raz pierwszy też organizator zdecydował się przyznać wyróżnienia, ze względu na zwiększone zainteresowanie konkursem i niewielką różnicę głosów pomiędzy kolejnymi miejscami. Po raz pierwszy w odsłonie konkursu w jednym przypadku ta sama ilość głosów zdecydowała też o przyznaniu miejsca ex aequo.

- Konkursy takie jak Super Gift pozwalają łatwiej i szerzej promować nowo wprowadzane na rynek produkty. Poza tym wyniki konkursów są dobrym testem czy produkt trafia w rynkowe oczekiwania. BIC Graphic stara się rozwijać ofertę o produkty funkcjonalne i możliwie najwyższej jakości, dzięki czemu nasi Dystrybutorzy są w stanie przygotowywać coraz ciekawsze oferty dla swoich Klientów. Dzięki tego rodzaju konkursom i ankietom powiększamy grono naszych Dystrybutorów za co jestem wdzięczny ich organizatorom - mówi Dariusz Dawidczyk z firmy Bic Graphic Europe, zgłaszający swój produkt w konkursie.

Zalety konkursu potwierdzają także przedstawiciele agencji reklamowych. - Gadżety zaprezentowane w konkursie zostały wybrane bardzo trafnie w stosunku do potrzeb rynku. Artykuły są ciekawe, innowacyjne, inne. Sama znalazłam kilkanaście produktów, które chciałabym włączyć do swojej oferty – wyjaśnia Agnieszka Rudy z agencji reklamowej Gadżety24.

Katarzyna Muczyńska z agencji reklamowej PROMOX dodaje: - Przypadkiem trafiłam na konkurs Super Gift, przez platformę firmy Inspirion. Konkurs okazał się ciekawym źródłem ukazującym wiele nowości, które zaskoczyły nas w pozytywny sposób  i zainspirowały do działania. Dzięki Super Gift, znaleźliśmy kontakt, na którym  bardzo nam zależało - mówi Katarzyna Muczyńska.

Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy, byli do niego uprawnieni przedstawiciele firm z branży, a warunkiem zagłosowania było pozostawienie swoich danych i potwierdzenie oddania głosu. Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów.

  • Nagrodzone gadżety: TUTAJ[PDF]


Partnerem SUPER GIFT jest największa wyszukiwarka gadżetów reklamowych www.giftsonline.pl. Konkurs organizowany jest w ramach targów FestiwalMarketingu.pl, które odbędą się 13-14 września 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
hearnes, 10.08.2017

Najpierw materiał o rozstrzygnięciu konkursu, w którym czytamy:
"Tegoroczna odsłona była wyjątkowa - do konkursu zgłoszono 96 produktów (ponad 50% więcej niż w roku ubiegłym). "
Najwyraźniej to było za mało, więc dziś materiał o tym samym, ale skupiony na rekordowej liczbie.

O czym za tydzień?

avatar użytkownika
redakcja, 10.08.2017

Poczekaj cierpliwie to się dowiesz.  

hearnes, 10.08.2017

Może szczegółowo o zwycięzcach.
Będzie materiałów na kilkanaście publikacji.   

avatar użytkownika
redakcja, 11.08.2017

Przy naszym przerobie to niewiele - ale zawsze coś. Rozważymy propozycję.  

hearnes, 11.08.2017

A potem sylwetki importerów.

Ludzie lubią takie materiały.  

avatar użytkownika
redakcja, 11.08.2017

A te chińskie zakłady produkcyjne które tak chciałeś uhonorować - czy one też mogłyby się stać bohaterami cyklu artykułów? Czy wówczas moglibyśmy liczyć na Twoje pochlebne komentarze?  

hearnes, 11.08.2017

Zdecydowanie tak - przecież wymyślili i produkują. Nawet jeśli nagrody otrzymał sprzedawca, to jednak warto byłoby uhonorować artykułem rzeczywistego bohatera.

W czasach, gdy ludzie nie potrzebują importerów, bo wszystko można kupić samodzielnie na allieexpress, taki artykuł byłby na wagę złota, dla małych i średnich firm reklamowych.  

avatar użytkownika
redakcja, 11.08.2017

Tak - tylko po co? Przecież wszystko można znaleźć na Aliexpressie!  

hearnes, 11.08.2017

Wiesz ile Allie by Ci zapłacił za linki.
Krocie!!!  

Najnowsze w tym dziale:

Automatyczne trymery KalaXY II w ofercie ADP Polska
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz opinie klientów firma Kala opracowała nową linię trymerów automatycznych KalaXY II, które swoją premierę miały na międzynarodowych targach FESPA 2018 w Berlinie. (rys. Automatyczny trymer KalaXY II Plus).
Minima Advertising People dla UX Plus
UX Plus projektuje doświadczenia klientów. Patrząc w portfolio, można odnieść wrażenie, że to wielki koncern lub ośrodek naukowy zajmujący się doradztwem. Nie tym razem. UX Plus to w rzeczywistości jedna osoba, Agnieszka Szóstek. Tak niezwykła osobowość potrzebowała marki, która pokaże światu na co ją stać. Takiej jak ona – odważnej i profesjonalnej.
Zoo Market rusza z kampanią DOOH
ZOO Market we współpracy z agencją reklamową MyLED realizuje  intensywną kampanię DOOH, informującą o nadchodzących wydarzeniach i odliczającą czas do atrakcji zaplanowanych na kolejny weekend.
On Board Think Kong poszerza portfolio klientów w obszarze healthcare. W ramach współpracy z firmą Pharmabest poprowadzi wielokanałową kampanię edukacyjną „Probiotyk – wybieram świadomie”. Konsultanci On Board Think Kong będą odpowiedzialni za prowadzenie komunikacji łączącej działania PR, content marketingowe oraz SEO.
Change Serviceplan autorem kampanii reklamowej Krakus
Agencja kreatywna Change Serviceplan, przygotowała nową kreację kampanii reklamowej dla marki Krakus, która promuje szeroką gamę produktów, szczególnie polecanych w sezonie grillowym. Kampanię rozpoczęły aktywności w mediach społecznościowych  oraz na portalach internetowych.
 
środa 20.06.2018, 142 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone