logo
WIADOMOŚCI

Rekordowe wyniki słuchalności Radia Tok FM

Mateusz Zawiślak  PR 17.05.2017, przeczytano 357 razy

Radio TOK FM odnotowało najwyższe wyniki słuchalności w swojej historii, wynika z raportu "Radio Track" przygotowanego przez MillwardBrown SMG/KRC. W okresie luty - kwiecień 2017 r. udział stacji w czasie słuchania wyniósł 2,54%. Ten doskonały wynik przełożył się na rekordową słuchalność, jaką osiągnęły łącznie wszystkie stacje należące do Grupy Radiowej Agory - 6,64%*.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowe-wyniki-sluchalnosci-radia-tok-fm,32505,artykul.html

- Radio TOK FM dostarcza swoim słuchaczom pełne spektrum informacji i opinii. Bardzo nas cieszy, że docenia to coraz większa liczba osób. Uznanie zyskują również nowe programy na naszej antenie, takie jak sobotni i niedzielny „Magazyn Radia TOK FM” Karoliny Głowackiej i Przemysława Iwańczyka, „Świat się chwieje” Grzegorza Sroczyńskiego czy „Nasłuchiwanie” Jerzego Sosnowskiego - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Rekordowy udział w czasie słuchania - 6,64% - zanotowały razem stacje należące do Grupy Radiowej Agory: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio.

- Najlepszy w historii udział naszych stacji w czasie słuchania to efekt przemyślanego portfolio, dopasowanego do aktualnych potrzeb odbiorców. Wśród naszych propozycji każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie - informacje, opinie, rozrywkę i dużo dobrej, różnorodnej muzyki - mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

Dodatkowe informacje:

* źródło danych: badanie „Radio Track”, MillwardBrown SMG/KRC, luty-kwiecień 2017 r., wszystkie dni, grupa wiekowa 15+, próba: 20744

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Najwięcej odsłon w sieci pochodzi z dużych miast
Z najnowszych danych Gemiusa wynika, że im większe miasto, tym większa liczba odsłon w sieci wykonywanych przez użytkowników. Więcej ciekawostek o tym, jak Polacy korzystali z internetu w minionym miesiącu, przeczytasz w najnowszej analizie Gemiusa.
20 kwietnia ukaże się pierwszy numer magazynu „Dobre Chwile”. Będzie to 32-stronicowy tygodnik dla kobiet, który w piątki będzie dołączany do gazety codziennej „Fakt”.
Tomasz Sekielski rozpoczyna współpracę z Wirtualną Polską
Od czwartku, 19 kwietnia rusza autorski vlog Tomasza Sekielskiego. Będzie publikowany w serwisie WP Opinie oraz na stronie głównej WP.
ING Bank Śląski jako pierwszy bank i piąta marka w Polsce przekroczył 100 mln wyświetleń filmów w serwisie YouTube. Bank jest też najpopularniejszy w swojej kategorii pod względem liczby subskrybentów obserwujących profil.
Nowy marketplace Wirtualnej Polski – WP Radarokazji
Grupa WP wystartowała właśnie z multibrandowym serwisem e-commerce „WP radarOkazji”. To kolejne rozwiązanie Wirtualnej Polski służące sprzedaży w sieci.
 
niedziela 22.04.2018, 122 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone