logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rekordowy tydzień publicystyki w Wirtualnej Polsce

  PR 02.03.2016, przeczytano 331 razy

Przez cały tydzień w porannej ramówce Wirtualnej Polski, w ramach programu publicystycznego #dziejesienazywo, czołowi politycy, reprezentujący wszystkie strony sceny politycznej, oceniali pierwszych sto dni rządów Prawa i Sprawiedliwości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowy-tydzien-publicystyki-w-wirtualnej-polsce,27683,artykul.html

#dziejesienazywo: 100 dni rządu z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, Ryszarda Petru, Mariusza Błaszczaka, Grzegorza Schetyny, Beaty Kempy, Kornela Morawieckiego czy Władysława Kosiniaka-Kamysza zanotował jak dotąd 4,5 miliona odtworzeń.

Wirtualna Polska realizuje codzienne pasma live #dziejesienazywo od września 2015 roku. We wtorek, w ramach specjalnego tygodniowego cyklu audycji #dziejesienazywo: 100 dni rządu gościem Sławomira Cedzyńskiego i Pawła Lisickiego był prezydent Andrzej Duda. Wywiad transmitowano bezpośrednio z Pałacu Prezydenckiego. Dzień wcześniej z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim rozmawiał Jacek Żakowski. W kolejnych dniach Paweł Lisicki gościł w studio WP Mariusza Błaszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (PiS) oraz Kornela Morawieckiego, marszałka seniora Sejmu (Kukiz’15). Gośćmi Sławomira Sierakowskiego byli Ryszard Petru, lider .Nowoczesnej oraz Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL. Michał Kobosko prowadził program z udziałem Grzegorza Schetyny, przewodniczącego PO i Beaty Kempy, szefowej Kancelarii Premiera, a Robert Mazurek – z wicepremierem Piotrem Glińskim i byłym szefem MON Tomaszem Siemoniakiem (PO).

Audycje #dziejesienazywo i materiały wideo z ubiegłotygodniowego cyklu „100 dni rządu” prezentowane na stronach WP zanotowały, jak dotąd, blisko 4,5 miliona odtworzeń. Transmisje live #dziejesienazywo można było śledzić m.in. na stronie głównej Wirtualnej Polski i w social mediach. W czasie tygodnia „100 dni rządu” na Facebooku obejrzało je ponad 62 tysiące użytkowników. Średnia oglądalność programów live „100 dni rządu” to 276 tysięcy widzów. Hasztag #dziejesienazywo okazał się w minionym tygodniu najpopularniejszy w analizie twitterowej dla Polski.

W poniedziałek 29 lutego, program #dziejesienazywo nadawano bezpośrednio z Gdańska. Jacek Żakowski rozmawiał w nim z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Oglądało go na żywo blisko 380 tysięcy widzów. W niecałe 24 godziny audycję i materiały wideo z wywiadu odtworzono blisko 1,3 miliona razy. Niemal 1000 osób śledziło bezpośrednią transmisję na FB. W sumie stream live z #dziejesienazywo z udziałem Lecha Wałęsy obejrzało na Facebooku 12,5 tys. osób.

- Już dawno wkroczyliśmy w obszar zarezerwowany jeszcze niedawno dla telewizji. Jesteśmy obiektywnym medium, zauważają to najważniejsi przedstawiciele wszystkich, bez wyjątku, politycznych frakcji, dlatego chętnie przyjmują zaproszenia do naszych programów – podkreśla Krzysztof Jurowski, Dyrektor Wydawniczy w Grupie WP.

O #dziejesienazywo:

Codzienny program live #dziejesienazywo Wirtualnej Polski realizowany jest od września 2015 roku. W porannej ramówce nadawane jest pasmo publicystyczne (codziennie, godz. 9:00), w popołudniowej – lifestyle’owe (o godz. 18:00). #dziejesienazywo to pierwsza w historii cykliczna audycja live realizowana przez wydawcę internetowego. Do tej pory zrealizowano ponad 200 programów. Poranny program o 9:00 prowadzą:

  • Poniedziałek – Jacek Żakowski
  • Wtorek – Paweł Lisicki
  • Środa – Michał Kobosko
  • Czwartek – Sławomir Sierakowski
  • Piątek – Robert Mazurek


Pasmo popołudniowe, startujące o godz. 18:00:

  • Poniedziałek, sport - Michał Kołodziejczyk
  • Wtorek, zdrowie – Karina Kunkiewicz
  • Środa, konsument - Paweł Typiak
  • Czwartek, kultura - Patrycja Wanat, Anna Gacek
  • Piątek, lifestyle - Małgorzata Leitner

Źródło: Wirtualna Polska SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Apel Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów do przewodniczącego KRRiT w sprawie prof. Tomasza Grodzkiego
Z wielkim niepokojem obserwujemy akcję dyskredytacji prof. Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu RP, prowadzoną przez publiczne środki masowego przekazu.
Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play
PLAY, operator sieci komórkowej, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
Chirurgia plastyczna to prawdziwa plaga wśród ludzi dążących do perfekcji. Niestety, marzenia o byciu idealnym nie zawsze kończą się dla pacjentów dobrze… Zoom TV zaprasza na premierową serię Operacje plastyczne do poprawki, w której najlepsi na świecie lekarze chirurgii plastycznej zmierzą się z najtrudniejszymi wyzwaniami w swoim zawodowym życiu.
Domena .icu, należąca do chińskiego koncernu Alibaba, jest obecnie najpopularniejszą i jednocześnie najszybciej rosnącą na świecie domeną z nietypowym rozszerzeniem. Wyprzedza ona następujące domeny: .top .xyz, .site, .vip, .online, .club, .wang, .live, .shop. W Polsce niezmiennie najpopularniejszą nietypową domeną jest .online, która wyprzedza kolejno: .site, .xyz, .ovh,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764