logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rekordowy tydzień publicystyki w Wirtualnej Polsce

  PR 02.03.2016, przeczytano 329 razy

Przez cały tydzień w porannej ramówce Wirtualnej Polski, w ramach programu publicystycznego #dziejesienazywo, czołowi politycy, reprezentujący wszystkie strony sceny politycznej, oceniali pierwszych sto dni rządów Prawa i Sprawiedliwości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowy-tydzien-publicystyki-w-wirtualnej-polsce,27683,artykul.html

#dziejesienazywo: 100 dni rządu z udziałem m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, Ryszarda Petru, Mariusza Błaszczaka, Grzegorza Schetyny, Beaty Kempy, Kornela Morawieckiego czy Władysława Kosiniaka-Kamysza zanotował jak dotąd 4,5 miliona odtworzeń.

Wirtualna Polska realizuje codzienne pasma live #dziejesienazywo od września 2015 roku. We wtorek, w ramach specjalnego tygodniowego cyklu audycji #dziejesienazywo: 100 dni rządu gościem Sławomira Cedzyńskiego i Pawła Lisickiego był prezydent Andrzej Duda. Wywiad transmitowano bezpośrednio z Pałacu Prezydenckiego. Dzień wcześniej z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim rozmawiał Jacek Żakowski. W kolejnych dniach Paweł Lisicki gościł w studio WP Mariusza Błaszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (PiS) oraz Kornela Morawieckiego, marszałka seniora Sejmu (Kukiz’15). Gośćmi Sławomira Sierakowskiego byli Ryszard Petru, lider .Nowoczesnej oraz Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL. Michał Kobosko prowadził program z udziałem Grzegorza Schetyny, przewodniczącego PO i Beaty Kempy, szefowej Kancelarii Premiera, a Robert Mazurek – z wicepremierem Piotrem Glińskim i byłym szefem MON Tomaszem Siemoniakiem (PO).

Audycje #dziejesienazywo i materiały wideo z ubiegłotygodniowego cyklu „100 dni rządu” prezentowane na stronach WP zanotowały, jak dotąd, blisko 4,5 miliona odtworzeń. Transmisje live #dziejesienazywo można było śledzić m.in. na stronie głównej Wirtualnej Polski i w social mediach. W czasie tygodnia „100 dni rządu” na Facebooku obejrzało je ponad 62 tysiące użytkowników. Średnia oglądalność programów live „100 dni rządu” to 276 tysięcy widzów. Hasztag #dziejesienazywo okazał się w minionym tygodniu najpopularniejszy w analizie twitterowej dla Polski.

W poniedziałek 29 lutego, program #dziejesienazywo nadawano bezpośrednio z Gdańska. Jacek Żakowski rozmawiał w nim z byłym prezydentem Lechem Wałęsą. Oglądało go na żywo blisko 380 tysięcy widzów. W niecałe 24 godziny audycję i materiały wideo z wywiadu odtworzono blisko 1,3 miliona razy. Niemal 1000 osób śledziło bezpośrednią transmisję na FB. W sumie stream live z #dziejesienazywo z udziałem Lecha Wałęsy obejrzało na Facebooku 12,5 tys. osób.

- Już dawno wkroczyliśmy w obszar zarezerwowany jeszcze niedawno dla telewizji. Jesteśmy obiektywnym medium, zauważają to najważniejsi przedstawiciele wszystkich, bez wyjątku, politycznych frakcji, dlatego chętnie przyjmują zaproszenia do naszych programów – podkreśla Krzysztof Jurowski, Dyrektor Wydawniczy w Grupie WP.

O #dziejesienazywo:

Codzienny program live #dziejesienazywo Wirtualnej Polski realizowany jest od września 2015 roku. W porannej ramówce nadawane jest pasmo publicystyczne (codziennie, godz. 9:00), w popołudniowej – lifestyle’owe (o godz. 18:00). #dziejesienazywo to pierwsza w historii cykliczna audycja live realizowana przez wydawcę internetowego. Do tej pory zrealizowano ponad 200 programów. Poranny program o 9:00 prowadzą:

  • Poniedziałek – Jacek Żakowski
  • Wtorek – Paweł Lisicki
  • Środa – Michał Kobosko
  • Czwartek – Sławomir Sierakowski
  • Piątek – Robert Mazurek


Pasmo popołudniowe, startujące o godz. 18:00:

  • Poniedziałek, sport - Michał Kołodziejczyk
  • Wtorek, zdrowie – Karina Kunkiewicz
  • Środa, konsument - Paweł Typiak
  • Czwartek, kultura - Patrycja Wanat, Anna Gacek
  • Piątek, lifestyle - Małgorzata Leitner

Źródło: Wirtualna Polska SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA
Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do...
Samochodowy „Zakup kontrolowany za granicą” w Playerze
Adam Kornacki i jego ekipa od wielu sezonów z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auto na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie! Tym razem poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Nowy program „Zakup kontrolowany za granicą” już od 15 grudnia wyłącznie w kolekcji MotorTrend, tylko w Playerze.
Co roku publikujemy listę haseł najbardziej zyskujących na popularności - te wyszukiwania pokazują, czym żyliście w mijającym roku. Na pierwszym miejscu tegorocznej listy znalazł się Strajk nauczycieli, który elektryzował Was i opinię publiczną tuż przed wakacjami. Interesowały Was nie tylko informacje o samym strajku czy postulatach pedagogów, ale także te, które mogłyby...
„Sedno Sprawy” Radia Plus w wersji wideo
Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus w cyklu „Sedno Sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać na Youtube oraz na fanpage’u stacji.
Ponad 20 dodatkowych kanałów TV na Święta od Polsatu i Ipli
Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę – nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat. Świąteczne „otwarte okno” dostępne będzie aż do 6 stycznia 2020 r. Prezent dostępny jest dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV, również mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO)....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764