logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rekordowy wynik telewizji Metro

  PR 15.03.2019, przeczytano 89 razy

Miniony tydzień należy uznać za niezwykle udany dla telewizji METRO. Stacja odnotowała najwyższą oglądalność w historii kanału, gromadząc przed telewizorami rekordową liczbę widzów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowy-wynik-telewizji-metro,381655,artykul.html

METRO zakończyło poprzedni tydzień z rekordową oglądalnością – udział w rynku w zeszłą sobotę wyniósł aż 0,83% w grupie komercyjnej 16-49.  To nowy rekord kanału! Najpopularniejszą pozycją w ramówce minionego tygodnia okazał się film Roberta Zemeckisa pt. "Cast Away: Poza światem", z Tomem Hanksem w roli głównej. W sobotę 9 marca obejrzało go prawie 160 tysięcy widzów.

METRO to bezpłatny kanał ogólnotematyczny z bogatą ofertą telewizyjną, dzięki której widzowie mogą cieszyć się światowym kinem, współczesnymi serialami, fascynującymi dokumentami i emocjonującymi reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Więzienie za mema? Zaostrzenie art. 212 wstrzymane!
PiS zapowiadał złagodzenie, ale jest ostrzej. Okazuje się, że przy okazji nowelizacji prawa uzasadnianej koniecznością walki z pedofilią, zaostrzono przepisy słynnego artykułu 212 kodeksu karnego regulującego kwestie kar za zniesławienie. Nie odbyły się w tej sprawie zapowiadane przez ministra Ziobro konsultacje.
Widoczność reklam online w Polsce poprawia się na tle innych europejskich krajów
Firma Meetrics opublikowała kolejny kwartalny raport „Viewability Benchmark Report”, dotyczący widoczności reklam na poszczególnych rynkach europejskich, w tym w Polsce. Wskaźnik Viewability reklam online w Polsce wzrósł już trzeci kwartał z rzędu, i to aż do 59 proc., wobec 54 proc. w IV kwartale ubiegłego roku, tym samym osiągając swój rekordowy...
Ströer z umową na obsługę citylightów przy Dworcu Centralnym w Warszawie
Ströer Media przejmuje obsługę reklamową prawie 140 nośników citylight, znajdujących się w przejściach podziemnych pomiędzy warszawskim Dworcem Centralnym, a Hotelem Marriott.
Już 12 czerwca Yield Riser – ekspert optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie, zaprezentuje swoją ofertę jako sponsor targów Mobile Summit w Tel Avivie.
Nowe technologie mogą wygrać wybory w 2019
Armie botów, farmy trolli i fake news - to zjawiska na styku świata polityki i nowych technologii chętnie opisywane w sensacyjny sposób. Trudno ocenić ich wpływ na wyniki, ale bez wątpienia robią zamieszanie. Eksperci udowadniają, że prawdziwe zdobywanie zwolenników za pomocą nowych mediów powinno wykorzystywać ich największy atut - bezpośrednią...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764