logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rekordowy zoom w kamerze JVC

   21.12.2006, przeczytano 663 razy

JVC GR-D750 to nowa kamera cyfrowa w ofercie japońskiego producenta, która oferuje aż 34-krotny zoom optyczny. Jak podaje firma JVC, jest to obecnie największe powiększenie wśród podobnych produktów na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rekordowy-zoom-w-kamerze-jvc,4902,artykul.html

Nowe urządzenie zostało wyposażone w 2,7-calowy wyświetlacz LCD oraz zapisuje filmy i zdjęcia w na kasetkach miniDV, zarówno w formacie 16:9, jak i 4:3. Ponadto oferuje, znaną już z innych produktów JVC, funkcję nagrywania w warunkach o niskiego oświetlenia.

Kamera JVC GR-D750 powinna trafić do sprzedaży najpierw w Japonii, w połowie stycznia. Producent ustalił cenę urządzenia na ok. 425 USD.

Źródło: Engadget

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiana podejścia w branży pasmanteryjnej
Firmy korzystające z produktów pasmanteryjnych coraz częściej zmieniają swoje podejście zakupowe. Dotychczas bardzo popularne było korzystanie z e-sklepów pasmanteryjnych. Jednak zastanówmy się z czym wiąże się takie realizowanie zamówień na materiały tekstylne. Zaopatrując się w takim sklepie możemy jedynie wybierać spośród najczęściej...
Provident dodaje otuchy w reklamach od Mullenlowe Warsaw
Pod hasłem „Mam plan na szczęście” – przebiega kolejna odsłona kampanii reklamowej firmy pożyczkowej Provident. Za komunikację odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
Hisense rusza z kampanią #Upgradeyourhome w ramach UEFA Euro 2020
Hisense, jako Globalny Partner Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020, rozpoczyna kampanię #UpgradeYourHome, aby zachęcić swoich klientów do letniej wymiany domowych urządzeń na nowe.
Rockstar na nowo zapala świat do wysiłku
Za pośrednictwem najnowszej międzynarodowej platformy pod nazwą „Rockstar. Przejmij scenę", marka napojów energetycznych Rockstar ponownie rozpala konsumentów na całym świecie. To pierwsza tak znacząca międzynarodowa inicjatywa Rockstar, odkąd w 2020 roku marka została przejęta przez PepsiCo, światowego lidera w produkcji żywności i napojów. Firma...
Oranżada Hellena Party to doskonały wybór na urodziny, domówkę, piknik czy super przyjęcie. Imprezowe spotkania w jej towarzystwie smakują najlepiej! Wiedzą to cenione wokalistki: Viki Gabor i Roxie Węgiel, występujące w kolejnej odsłonie kampanii wystrzałowego napoju o charakterystycznym landrynkowym smaku. Nastolatki przytaczają różne okazje spożycia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764