logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rema TV: Wideo Flesz branżowy - czerwiec 2017

  PR 21.06.2017, przeczytano 899 razy

W RemaTV Flesz będą prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rema-tv%3A-wideo-flesz-branzowy---czerwiec-2017,32871,artykul.html

W Hamburgu w dniach 8-12 maja odbyły się targi FESPA – największe międzynarodowe wydarzenie skupiające specjalistów druku wielkoformatowego. Targi zgromadziły ponad 700 wystawców, którzy działają w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach. Zaprezentowano najnowsze rozwiązania w branży. Nowości zaprezentowały między innymi Canon, Epson, Agfa Graphics.

19 maja w Łącku pod Płockiem Członkowie PIAP spotkali się na corocznym Walnym Zebraniu Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. W części oficjalnej przyjęto sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2016 rok oraz udzielono absolutorium Zarządowi. Omówiono i zaakceptowano plan działań PIAP na 2017/2018 rok. Przedmiotem dyskusji były badania branży artykułów promocyjnych oraz publikacja raz w roku Gazety PIAP w języku angielskim. Po zakończeniu obrad uczestnicy spotkali się przy ognisku i kolacji grillowej gdzie mogli się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.

W sobotę 20 maja w Warszawie podczas Balu Polskiej Izby Druku wręczono statuetki w konkursie o nagrodę Złotego Gryfa. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest za najlepszy pod względem jakościowego i technicznego wykonania wyrób poligraficzny w kilku kategoriach, m.in.: czasopismo wielobarwne, opakowanie z nadrukiem, etykieta oraz kalendarz. Trzykrotnym laureatom Złotego Gryfa przyznano statuetki Diamentowego Gryfa. Listę laureatów znajdą Państwo na stronie organizatora konkursu Polskiej Izby Druku.

W tym roku jubileusz 35 lecia obchodzi firma R. Majewski z Zielonej Góry. Jest to uznany producent gadżetów reklamowych i przyborów szkolnych. W asortymencie firmy znajdą Państwo piórniki szkolne, okładki samoprzylepne, worki sportowe i śniadaniówki. R. Majewski zajmuje się także produkcją teczek konferencyjnych oraz aktówek. Jako doświadczony producent teczek dbają również o interesujący rozkład we wnętrzu,tak aby zapewniał jak największą funkcjonalność.

Natomiast 25 lat na polskim rynku świętuje Happy Gifts Europe. Początki sięgają 1992 roku. Wtedy pod włoską marką LeccePen kryły się najbardziej rozpoznawalne długopisy promocyjne, dziś są synonimem włoskiego designu, ekologii i innowacji. Charakterystycznymi produktami firmy są również długopisy metalowe dla biznesu marki B1  oraz Marka thINKme, która jest prawdziwą rewolucja w postrzeganiu notebooków.

Źródło: GJC Inter Media

www.rematv.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764