logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rema TV: Wideo Flesz branżowy - lipiec 2017

  PR 04.07.2017, przeczytano 1030 razy

W RemaTV Flesz będą prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia branży w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w lipcowym wydaniu?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rema-tv%3A-wideo-flesz-branzowy---lipiec-2017,33016,artykul.html

W Warszawie 7 i 8 czerwca blisko 1200 osób wzięło udział w 11. edycji Forum Związku Pracodawców Branży Internetowej. Ta konferencja o marketingu i reklamie online poświęcone było komunikacji marketingowej i roli internetu w rozwoju firm. Tradycyjnie nie zabrakło treści na temat samej komunikacji marketingowej, trendów, najlepszych praktyk i studiów przypadku. Dyskutowano o budowaniu silnych marek, konieczności precyzyjnego targetowania reklam i sposobach efektywnego dotarcia do konsumentów. Rozmawiano o coraz silniejszej konkurencji, korzyściach i zagrożeniach związanych z rozwojem technologii.

Do 4 lipca potrwają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2017 wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce. Celem Złotych Spinaczy jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Jak w roku ubiegłym, nagrody zostaną przyznane w trzech kolorach: Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Nowością będzie przyznanie statuetki „Najlepszego w konkursie”.Zostanie również przeprowadzony plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations. Szczegóły na stronie internetowej konkursu www.zlotespinacze.pl

W tym roku jubileusz 25 lecia obchodzi firma Badge4U z Jaworzna. Firma produkuje znaczki okolicznościowe, breloki i identyfikatory. Oferuje również urządzenia i komponenty do ich produkcji. Znaczki Badge4U znakomicie zdają egzamin w kampaniach reklamowych i akcjach promocyjnych, szczególnie tam, gdzie nie można zabrać z sobą transparentów, billboardów lub plakatów. W ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak Camera Blocker czy Cardguard.

25 lat istnienia świętuję również firma Cartpoland. Cartpoland to prężnie działający zakład produkcyjny stawiający na fachową obsługę i konsultację dla klientów poszukujących rozwiązań dla swoich firm z branż obejmujących karty plastikowe, karty magnetyczne i zbliżeniowe oraz identyfikatory. Bogate zaplecze produkcyjne wyposażone w szeroką gamę maszyn pozwala firmie realizować zamówienia na szeroki wachlarz kart. Począwszy od tradycyjnych kart plastikowych po bardziej nowoczesne rozwiązania w postaci kart magnetycznych, chipowych oraz z użyciem technologii zbliżeniowej.

Źródło: GJC Inter Media

www.rematv.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764