logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rema TV: Wideo Flesz branżowy - lipiec 2018

  PR 03.07.2018, przeczytano 1456 razy

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rema-tv%3A-wideo-flesz-branzowy---lipiec-2018,37112,artykul.html

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji spotkań pod szyldem Quality Tour w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 25 do 27 września. QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania. W tym roku do współpracy zaproszono trzy nowoczesne obiekty znane z doskonałej jakości zarządzania: GSK Pharmaceuticals S.A, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. , Bridgestone Poznań Sp. z o.o. Tematem przewodnim spotkania będzie nowoczesne i efektywne zarządzanie jakością w praktyce. Więcej informacji znajdą Państwo na portalu movida.com.pl

W Trzebawiu koło Poznania w dniach od 14 do 15 czerwca w ramach Akademii Wiedzy odbyła się VII Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie”. Organizatorem konferencji było wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. Partnerami konferencji były firmy EFI, Esko, Koenig & Bauer, Scorpio, Siegwerk oraz X-Rite. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań z niej wykonywanych a użytkownikami tych technologii i odbiorcami gotowych produktów. Wystąpienia były adresowane przede wszystkim do producentów tektury falistej i opakowań oraz do ich klientów m.in. z sektorów: FMCG i RTV-AGD, branży meblarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz szeroko pojętego przemysłu. Podczas konferencji można było wysłuchać wystąpień m.in. na temat: Tektura, projekt, optymalizacja ; Wymagania prawne dla zadrukowanej tektury do kontaktu z żywnością; czy Pochłanianie energii odkształcenia przez wytwory papierowe.

Firma Jaguar Tomasz Chwiłowicz funkcjonuje na rynku od trzech pokoleń jako firma rodzinna. W tym roku obchodzi 85 lecie istnienia. Początkowo zajmowała się produkcją uprzęży konnych. Dziś są producentem i dystrybutorem eleganckich upominków. Współpracują z Klientami, modyfikując i projektując wyroby odpowiednio do potrzeb, wykonując ze skór naturalnych i ekologicznych w dowolnych kolorach, To tylko część pracy, jaką firma wkłada we własne produkty, aby sprostały one wymaganiom klientów.

Źródło: GJC Inter Media

www.rematv.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764