logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rema TV: Wideo Flesz branżowy - wrzesień 2017

  PR 20.09.2017, przeczytano 1388 razy

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo we wrześniowym wydaniu?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rema-tv%3A-wideo-flesz-branzowy---wrzesien-2017,33782,artykul.html

Labelexpo Europe to odbywające się w Brukseli największe w Europie międzynarodowe targi etykiet. Wśród wystawców targów będą najważniejsi producenci i dystrybutorzy z sektora etykietowego. Można będzie poznać oferty najlepszych firm z tej branży: producentów maszyn drukujących, papieru i folii, dostawców rozwiązań do druku cyfrowego i flekso, urządzeń do finishingu, producentów etykiet i opakowań. Podczas imprezy zwiedzający będą mieli szansę uczestniczyć w pokazach nowych technologii, nowych maszyn i materiałów etykietowych oraz opakowaniowych. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie wystawców z Polski. Targi odbędą się w dniach od 25 do 28 września w halach kompleksu Brussels Expo.

W październiku po raz siódmy przedstawiciele nauki, biznesu i samorządu spotkają się w stolicy Śląska podczas największego w Europie wydarzenia poświęconego firmom sektora MŚP Trzydniowy cykl debat, spotkań, warsztatów i wydarzeń towarzyszących jak co roku przyciąga do Katowic tysiące gości z całej Polski, Europy i z dalszych zakątków świata.

Siódma edycja Kongresu będzie prowadzona pod hasłem przewodnim „Uwolnić biznes!”, które stanowi wielopłaszczyznowy postulat przedsiębiorców, wyrażający gotowość do zmiany prawa, postaw przedsiębiorczości, otwarcia się na nowe technologie oraz ekspansję zagraniczną. Sesje panelowe i warsztaty obejmą 10 bloków tematycznych. Przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy rozmawiać będą m.in. O innowacyjności w zarządzaniu, prawie i podatkach, rynku pracy i edukacji czy finansowaniu MŚP. Więcej informacji na stronie Kongresu

Jubileusz 5 lecia istnienia obchodzi firma Sim Koło Sp. Z o.o. z Koła, która wyrosła z firmy Sim Iwona Sosnowska-Walczak. Spółka zajmuje się produkcją, importem, profesjonalnym znakowaniem oraz dostawą artykułów reklamowych. Jako firma z tradycjami, prężnie rozwijająca się i stosująca nowoczesne rozwiązania zapewniają kompleksową obsługę: od projektu – poprzez realizację – do produktu finalnego. W ofercie firmy Sim Koło znajdą Państwo m.in. torby na zakupy, smycze reklamowe, galanteria skórzana, odzież reklamowa,ceramika reklamowa, słodycze reklamowe. Firma świadczy również usługi profesjonalnego znakowania: grawer, haft, tłoczenie, sublimacja czy sitodruk.

Ministerstwo Finansów planuje wprowadzenie zmian w podatku dochodowym. Zmiany dotyczą przede wszystkim limitów odliczania kosztów uzyskania przychodów dla usług tzw. niematerialnych, czyli m.in. doradztwo, księgowość czy korzystanie ze znaków towarowych. Plany te oznaczają poważne problemy dla branży reklamowej. Oznacza to, że usługi reklamowe będą droższe nawet o 19 proc. Tak drastyczna podwyżka może wiązać się z koniecznością rezygnacji z reklamy nawet przez duże przedsiębiorstwa.

Ministerstwo Finansów planuje wprowadzenie wymienionych zmian bez konsultacji z podmiotami, których one bezpośrednio dotyczą. W związku z powyższym Polska Izba Artykułów Promocyjnych wystosowała list do Ministra Rozwoju i Finansów Mateusza Morawieckiego, w którym prosi o zaniechanie wprowadzenia planowanych zmian i możliwość wyrażenia swojej opinii.

Źródło: GJC Inter Media

www.rematv.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764