WIADOMOŚCI

Rema TV: Wideo Flesz branżowy - sierpień 2017

Mateusz Zawiślak  PR 10.08.2017, przeczytano 300 razy

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w sierpniowym wydaniu?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rema-tv:-wideo-flesz-branzowy---sierpien-2017,33373,artykul.html

Trwają przygotowania do Ogólnopolskiego Spotkania Małych i Średnich Przedsiębiorstw Outsourcing Expo w Warszawie. Outsourcing Expo, to jedyny w Polsce event tej branży, dedykowany do właścicieli firm, osób zarządzających w przedsiębiorstwach, dyrektorów i managerów poszczególnych działów. Wydarzenie to jest kompleksowym podejściem do jakże rozwijającej się branży outsourcingu, wsparcia polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy Outsourcing Expo będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą wielu firm oferujących outsourcing usług i zdobyć merytoryczną wiedzę, którą wykorzystają w pracy, ale i nawiązać kontakty biznesowe.

W Poznaniu odbędzie się Kongres Art of Color. To jedyne w Polsce wydarzenie dla branży poligraficznej, organizowane na taką skalę, skupi się wokół tematyki nowoczesnych technologii druku. Odbędzie się ono w dniach od 8 do 9 listopada. W czasie dwudniowych wykładów i warsztatów zagadnienia dotyczące poligrafii oraz produkcji opakowań przeplatać się będą z designem i innowacyjnymi technologiami. Tematyka kongresu może być atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw.

W tym roku jubileusz 25 lecia działalności obchodzi firma Praut z Chwaszczyna koło Gdyni. To firma produkcyjna, bardzo elastyczna, z nowoczesnym parkiem maszynowym i bogatym wachlarzem wyrobów, cieszącym się dużym zainteresowaniem w całym kraju i za granicą. Oferują kieszonki samoklejące w szerokim asortymencie oraz różnorodne akcesoria z folii PCV, PET i PP dla branż: poligraficznej, reklamowej, a także informatycznej.  Oprócz wyrobów standardowych, zamówić można kieszonki o dowolnych kształtach i wymiarach, wkłada się w nie np. ulotkę, mapę, folder itp.

Również w tym roku jubileusz obchodzi firma Sign Poland. Istnieje na rynku od 20 lat. Firma może pochwalić się długoletnią współpracą z wieloma Klientami, którzy cenią ich za rzetelność w biznesie. Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na szybką i sprawną realizację, na fachowe doradztwo zespołu doświadczonych pracowników i na najnowocześniejsze technologie produkcyjne. Ich produkty cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania, estetykę i atrakcyjność. Dostarczają je agencjom reklamowym, organom państwowym, producentom w branży paliwowej, samochodowej, odzieżowej, budowlanej oraz wielu innym firmom, z którymi współpracę bardzo sobie cenią.

Źródło: GJC Inter Media

www.rematv.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 174 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone