logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays: Igepa podsumowuje tegoroczną edycję

  PR 06.03.2019, przeczytano 756 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczne targi RemaDays były dla firmy Igepa bardzo intensywne, bogate w spotkania handlowe, nowe kontakty i efektywne rozmowy. Igepa Polska zaprezentowała kompleksowość swojej oferty, prezentując zarówno urządzenia, jak i materiały dla reklamy i druku wielkoformatowego. Zależało na pokazaniu, że w jednym miejscu klient może kupić wszystkie elementy i media potrzebne do produkcji reklamowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays%3A-igepa-podsumowuje-tegoroczna-edycje,381521,artykul.html

W tym roku Igepa Polska wystąpiła na RemaDays z dwoma stoiskami, głównym oraz drugim, poświęconym serwisowi ploterów, ofercie części zamiennych oraz atramentów Esprint do ploterów Esprint.

Igepa prezentowała swoje nowości i bestsellery. A były nimi:

  • Océ Colorado UVGEL - wielkoformatowa drukarka od Canona wykorzystująca innowacyjną technologię UVgel, zapewniającą niezrównaną wydajność obsługi druku z roli.
  • Flora UVLED flatbed XTRA 2512UV – prędkość druku do 100m2/h. Możliwość drukowania materiału do grubości 100 mm.
  • Plotery Roland: LEF300, EJ, RF.
  • Atramenty ESPRINT: solwentowe, hard solwent, UV. Do ploterów Roland i Flora.
  • BILDEX – Aluminiowe Płyty Kompozytowe (ACP) - Ponad 70 wykończeń powierzchni.
  • PALBOARD – wielowarstwowa płyta PVC z Palramu, połączenie wytrzymałej powierzchni z właściwościami spienionego rdzenia PVC.
  • EASY PRINT, EASY GUARD – szeroka oferta ekonomicznych folii do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym. Dedykowany laminat.
  • Fototapety AVERY DENNISON z klejem, gładkie i strukturalne.

Pełne informacje na temat tych produktów można uzyskać na stronie internetowej Igepa Polska.

Źródło: Igepa Polska Sp. z o.o.

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

VMLY&R została sklasyfikowana jako Strong Performer w najnowszym raporcie „The Forrester Wave™: Global Digital Experience Agencies, Q4 2019”. VMLY&R, globalna agencja marketingowa mająca 82 biura i zatrudniająca ponad 7000 osób na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. Agencja VMLY&R otrzymała...
Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję skupić się na praktycznych zagadnieniach związanych z tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem UX/UI oraz ilustracją. Prelegenci i prowadzący warsztaty omawiać będą także problemy i wyzwania związane z codziennością pracy w branży - komunikacją z klientem czy prowadzeniem własnego biznesu.
Ricoh na Drupa 2020
Podczas przyszłorocznych targów drupa Ricoh zaprezentuje jak dotąd najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań.
Zgubiona recepta, niezapisane dawkowanie leków – takich problemów pozwoli uniknąć Internetowe Konto Pacjenta i e-recepta, która od 8 stycznia 2020 r. zastąpi dotychczasowe papierowe recepty. By zachęcić Polaków do korzystania z tych narzędzi Ministerstwo Zdrowia oraz Centrum Systemów Edukacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczęły drugi etap kampanii edukacyjnej pt. "Internetowe...
Świąteczna kampania wizerunkowa Nova Park
NoVa Park zaprasza na zakupy w gwiazdkowym nastroju! Właśnie ruszyła kampania wizerunkowa mająca zachęcić do częstszych wizyt w Centrum w okresie przedświątecznym oraz promująca NoVa Park jako idealne miejsce do bożonarodzeniowych zakupów i spędzenia czasu wolnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764