logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Remadays: Igepa podsumowuje tegoroczną edycję

  PR 06.03.2019, przeczytano 841 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczne targi RemaDays były dla firmy Igepa bardzo intensywne, bogate w spotkania handlowe, nowe kontakty i efektywne rozmowy. Igepa Polska zaprezentowała kompleksowość swojej oferty, prezentując zarówno urządzenia, jak i materiały dla reklamy i druku wielkoformatowego. Zależało na pokazaniu, że w jednym miejscu klient może kupić wszystkie elementy i media potrzebne do produkcji reklamowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remadays%3A-igepa-podsumowuje-tegoroczna-edycje,381521,artykul.html

W tym roku Igepa Polska wystąpiła na RemaDays z dwoma stoiskami, głównym oraz drugim, poświęconym serwisowi ploterów, ofercie części zamiennych oraz atramentów Esprint do ploterów Esprint.

Igepa prezentowała swoje nowości i bestsellery. A były nimi:

  • Océ Colorado UVGEL - wielkoformatowa drukarka od Canona wykorzystująca innowacyjną technologię UVgel, zapewniającą niezrównaną wydajność obsługi druku z roli.
  • Flora UVLED flatbed XTRA 2512UV – prędkość druku do 100m2/h. Możliwość drukowania materiału do grubości 100 mm.
  • Plotery Roland: LEF300, EJ, RF.
  • Atramenty ESPRINT: solwentowe, hard solwent, UV. Do ploterów Roland i Flora.
  • BILDEX – Aluminiowe Płyty Kompozytowe (ACP) - Ponad 70 wykończeń powierzchni.
  • PALBOARD – wielowarstwowa płyta PVC z Palramu, połączenie wytrzymałej powierzchni z właściwościami spienionego rdzenia PVC.
  • EASY PRINT, EASY GUARD – szeroka oferta ekonomicznych folii do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym. Dedykowany laminat.
  • Fototapety AVERY DENNISON z klejem, gładkie i strukturalne.

Pełne informacje na temat tych produktów można uzyskać na stronie internetowej Igepa Polska.

Źródło: Igepa Polska Sp. z o.o.

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe logo i rebranding w branży kamieniarskiej - „Jaskiniowiec”
Znana z działalności na terenie województwa śląskiego i małopolskiego uznana marka w świecie obróbki kamienia naturalnego zyskuje na nowym wizerunku. W ramach prac nad nowym wyglądem i postrzeganiem marki (także tym wcześniej wypracowywanym na rynku), brand „Jaskiniowiec” zyskał nowe logo, hasła firmowe i wdrożono nową stronę internetową.
Home Invest świętuje i maluje Przyszłość na Woli
Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie
Motocykl Suzuki Katana w reklamie Communication Unlimited
Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited.
Spółka Cube Group chce wprowadzić nową jakość w systemach automatyzacji wielu kanałów marketingu. Zaakceptowana kwota dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 1,87 miliona złotych. Łączna wartość projektu to 3 miliony złotych.
Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus: tablety graficzne Huion
Huion, jeden z producentów urządzeń graficznych, wprowadził dziś na rynek dwa tablety piórkowe o przekątnej 21,5 cala - Kamvas 22 oraz bogatszą wersję Kamvas 22 Plus. Te dwa tablety piórkowe stanowią kolejne potwierdzenie różnorodności oferty produktowej marki Huion, która pozwala użytkownikom na dobór najbardziej odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb i budżetu,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764